Zorganizowaliśmy turniej tenisa w wirtualnej rzeczywistości dla TVN, Eurosport i Discovery.

Naszą domeną jest to, że do każdej imprezy możemy zaproponować indywidualnie przygotowane gry i aplikacje. Spełnimy każde oczekiwania Klienta – tym razem zapytanie było jasne – potrzeba zorganizować turniej tenisa w VR.

 

Gogle VR HTC Vive, Oculus Rift – tenis VR

Podczas realizacji imprez korzystamy tylko z najwyższej. Dlatego również i tym razem gogle VR jakie zaproponowaliśmy to Oculus Rift i HTC Vive do wynajęcia. Są to dwaj czołowi producenci wirtualnych okularów dostępnych na rynku. Jakość obrazu jest bardzo dobra, kontrolery powalają dołączyć do gry wirtualne ręce a ilość gier i alikacji a tym samym nasze są niemalże nieograniczone.

Wirtualny tenis na goglach VR to gra z dobrą grafiką, realnie odwzorowująca prawdziwą grę w tenisa. Do wyboru mieliśmy 17 najbardziej znanych kortów tenisowych świata. My jednak wszystkie nasze rozgrywki toczyliśmy na paryskim korcie.

Kontrolery, które trzymamy w rękach pozwalają nam widzieć zwoje dłonie w grze. Po założeniu gogli VR uczestnicy eventu w jednej ręce widzieli rakietę tenisową, w drugiej trzymali piłkę. Wirtualne okulary na wynajem idealnie sprawdziły się na ten event.

WIrtualna rzeczywistość Konkurs Tenis Paryż VR

WIrtualna rzeczywistość Konkurs Tenis Paryż VR

Xbox 360 Kinect – konkurs Tenisa

Rownolegle z konkursem tenisa na goglach do wirtualnej rzeczywistości trwały zawody tenisowe na Xbox Kinect na wynajem. Tutaj z kolei uczestnicy oglądali przebieg rozgrywki na telewizorach a postacią w grze sterowali poprzez ruchy ciała. W Xbox 360 Kinect na event to człowiek i jego ciało jest kontrolerem. Kamera Kinect na wynajem rozpoznaje sylwetkę człowieka i śledzi jej ruchy jednocześnie przenosząc je do gry.

Konsola Xbox 360 Kinect daje ogromne możliwości zorganizowania konkursów czy imprez integracyjno- rozrywkowych. Gry na Kinect umożliwiają rozgrywkę w: piłkę nożną, koszykówkę, siatkówkę, tenisa, football amerykański, golfa, rzutki, wyścigi samochodowe, lekkoatletykę a nawet boks.

 


Konkurs tenisa – gogle VR – Xbox Kinect – wynajem