Symulator rajdowy VR i gogle VR – wynajem na event firmowy

Kolejny event firmowy za nami, symulator rajdowy VR do wynajęcia i gogle VR bawiły gości w bajecznym otoczeniu. Event firmowy to doskonała okazja, by sprawdzić możliwości jakie oferuje wirtualna rzeczywistość na wynajem. Każdy znajdzie w niej coś dla siebie, symulator rajdowy VR na wynajem zaspokoi potrzeby miłośników adrenaliny i prędkości, gogle VR trafią np do miłośników strzelanek czy podróży. Wirtualna rzeczywistość na wynajem na event z naszej oferty, nie ma ograniczeń.

Symulator rajdowy VR i gogle VR – wynajem na event firmowy

Symulator wyścigowy VR wynajem na event firmowy

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to doskonała atrakcja na event firmowy, szczególnie lubiana przez męską część uczestników. Symulator wyścigowy VR na wynajem to niepowtarzalna szansa, żeby usiąść za kierownicą najdroższych aut świata, profesjonalnych samochodów rajdowych a nawet bolidów. Na event firmowy symulator rajdowy VR do wynajęcia ma kolejny plus: możliwość organizowania konkursów. Uczestnicy mogą sprawdzić się na takiej samej trasie i porównać swoje wyniki. Konkurs na imprezę firmową? Koniecznie z symulatorem jazdy VR!

Gogle VR wynajem na event firmowy

Symulator rajdowy VR i gogle VR – wynajem na event firmowy

Gogle VR do wynajęcia pojawiają się jako pomysł na event firmowy najczęściej z naszej oferty. Nic dziwnego, gogle VR na wynajem to podstawa wirtualnej rzeczywistości. Używamy tylko sprzętu najwyższej jakości, zapewniającego graczom doznania na poziomie, który pozwala zapomnieć, że to rzeczywistość wirtualna. Zapewniają to gogle VR Oculus Rift lub HTC Vive. Bez względu na to które zdecydujemy się wybrać na event, zabawa będzie tak samo świetna! Zarówno gogle VR Oculus Rift na wynajem, jak i gogle VR HTC Vive do wynajęcia, są wyposażone w stacje śledzące i kontrolery przenoszące nasze ruchy do aplikacji. Dzięki temu mamy wirtualne ręce, możemy się wspinać, strzelać, malować, tańczyć, pływać… długo by wymieniać. Możliwości są nieograniczone, dlatego każdemu polecamy gogle VR na wynajem na każdą imprezę, szczególnie event firmowy.