Wirtualna rzeczywistość na imprezę- gogle VR i symulator rajdowy VR

Wirtualna Rzeczywistość na wynajem, jako atrakcja na imprezę kolejny raz okazała się strzałem w dziesiątkę. Tym razem gogle VR i symulator rajdowy VR zapewniały rozrywkę i zabawę uczestnikom na imprezie firmowej. Okulary VR to oczywiście podstawa w naszej ofercie, możemy dopasować gry i aplikacje VR do każdego rodzaju eventu! Symulator rajdowy VR także opiera się na goglach VR. Posiadamy także symulator lotu, symulator deskorolki i snowboradu a nawet symulator sań Mikołaja!

Gogle VR wynajem, symulator rajdowy VR do wynajęcia, pomysł na event

Gogle VR na event wynajem

Gogle VR do wynajęcia jakie mamy w swojej ofercie to najwyższa jakość: Oculus Rift, HTC Vive a od niedawna także HTC Vive PRO. Na każdą imprezę: na targi, na event firmowy, na konferencję, na urodziny czy na piknik. Bez względu na event, zrobią tak samo ogromne wrażenie i na długo zostaną w pamięci uczestników. Na okulary VR dostępna jest cała gama gier i aplikacji VR. Można obejrzeć na nich film 360, przenieść się do wybranego miejsca na świecie a wręcz we wszechświecie, pograć w klasyczną strzelankę, sprawdzić się na torze przeszkód, polecieć w kosmos czy zanurkować z rekinami… Możliwości gogli VR są nieograniczone, jesteśmy w stanie wprowadzić w życie każdy pomysł Klienta! Okulary VR HTC Vive czy Oculus Rift przeniosą Was w magiczny świat Wirtualnej Rzeczywistości do wynajęcia.

Gogle VR wynajem, symulator rajdowy VR do wynajęcia, pomysł na event

Symulator rajdowy VR na event wynajem

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia to pomysł na event dla fanów adrenaliny i szybkiej jazdy. Nasz symulator rajdowy VR na wynajem przeniesie Was na najbardziej prestiżowe tory wyścigowe świata i pozwoli wcielić się w rolę profesjonalnego kierowcy rajdowego. Symulator jazdy VR to okazja by usiąść za kierownicą najdroższych aut świata i poczuć się jak milioner! Żadnych mandatów za prędkość czy utraty zniżek za kolizję. Symulator rajdowy VR to czysta zabawa, która zadowoli każdego, nawet nieletnich, bez prawa jazdy 😉