Impreza w stylu retro games – wynajem atrakcji

Podróż w przeszłość – to motyw przewodni wydarzenia, na którym mieliśmy okazję przedstawić nasze atrakcje na wynajem. Tym razem główne skrzypce grały konsole ze starymi telewizorami do wynajęcia oraz piłkarzyki stołowe. Stanowiska z lat 90. cieszą się ostatnio ogromną popularnością zarówno wśród dorosłych, jak i dzieci.

Konsole retro do wynajęcia

Stare konsole wynajem na imprezę

Stare konsole wynajem na imprezę

Pegasus, Atari, Sega, PlayStation 1, Commodore 64 – kultowe konsole na wynajem zrobią furorę na każdym evencie retro. Obowiązkowym elementem tego stanowiska jest działający telewizor kineskopowy, na którym wyświetlana jest gra. Stare gry wynajem to atrakcja na event dla dzieci i dorosłych: starsze osoby mają okazję do zagrania w ukochane tytuły, a młodsi uczestnicy mogą przekonać się, w co w dzieciństwie grali ich rodzice. Konsole retro do wynajęcia to ponad 600 aplikacji, które można zmieniać za pomocą jednego przycisku.

Piłkarzyki stołowe wynajem

Piłkarzyki stołowe na wynajem Warszawa

Piłkarzyki stołowe na wynajem Warszawa

Stół do piłkarzyków na wynajem to stanowisko, które idealnie sprawdzi się na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki. Na naszym wydarzeniu piłkarzyki stołowe do wynajęcia cieszyły się ogromną popularnością. Piłkarzyki na wynajem imitują mecz piłki nożnej: dwie drużyny (dwie, trzy, lub czteroosobowe) rywalizują między sobą, sterując plastikowymi ludzikami. Jak w prawdziwym świecie – gol zdobywa się po wbiciu piłki do bramki przeciwnika. Ta prosta, ale wciągająca rozgrywka jaką jest stół do piłkarzyków wynajem, to świetna okazja do zawierania znajomości oraz wzmocnienia więzi pomiędzy ludźmi. Nic tak nie łączy zespołu jak wspólna zabawa!

Wypożyczalnia atrakcji retro

Wynajem atrakcji retro na imprezę, event

Wynajem atrakcji retro na imprezę, event

Automaty arcade, flipper, cymbergaj, stare gry komputerowe – w naszej ofercie znajdziesz najwspanialsze atrakcje retro na wynajem. Wszystko w jednym miejscu zdecydowanie ułatwia organizację i logistykę wydarzenia. Event z motywem przeszłości z naszymi urządzeniami retro to gwarantowany sukces. Działamy na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Katowice, Białystok, Łódź. Napisz (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (508 335 229) aby otrzymać propozycję “Atrakcje na event retro”.