Gogle VR na wynajem, symulator rajdowy VR do wynajęcia, konsole na Targi Kariery

Nasze gogle VR do wynajęcia uświetniły ostatnio Targi Kariery na Politechnice Warszawskiej. Młodych ludzi zainteresował także symulator rajdowy VR na wynajem oraz konsole do gry. Stoisko z naszym udziałem cieszyło się wielką popularnością, Wirtualna Rzeczywistość na wynajem przyciągnęła tłumy! Zorganizowaliśmy konkurs, uczestnicy kolejno ścigali się na torze wykorzystując symulator rajdowy VR do wynajęcia na targi.

Symulator rajdowy VR – wynajem

Symulator rajdowy VR do wynajęcia to często wybierana opcja z naszej oferty. Dużym powodzeniem na event cieszą się wyścigi gdzie symulator wyścigowy VR na wynajem gra główną rolę. Konkurs dodatkowo wzmaga adrenalinę. Gry na symulator rajdowy VR są wykonane na bardzo wysokim poziomie i sprawiają, że granica między realnym światem a wirtualną rzeczywistością mocno się zaciera.

Gogle VR – wynajem

Gogle VR HTC Vive do wynajęcia czy Oculus Rift na wynajem nikomu nie trzeba przedstawiać. Jeśli chodzi o gogle vr wynajem, to najwyższa półka. Witrualna rzeczywistość na wynajem i gogle VR do wynajęcia to synonimy. Okulary VR na wynajem przenoszą nas w zupełnie inny świat. Zakładamy gogle VR i nagle znajdujemy się w kosmosie, dżungli czy na dnie oceanu nurkując z rekinami. Możemy strzelać, skakać na bungee, ze spadochronem, malować, jeżdzić na roller coasterze i wiele, wiele innych. Gogle VR wynajem to pomysł na event: na urodziny, na piknik, na targi czy na imprezę firmową lub integrację.

Konsole – wynajem

Konsole na wynajem to świetna opcja dla tych, którzy nie są do końca przekonani, czy wirtualna rzeczywistość jest dla nich. Gogle VR mogą być kolejnym krokiem, konsola na wynajem zawsze się broni. W naszej ofercie najpopularniejsza jest konsola PlayStation 4 i PS3 do wynajęcia. Mamy także oldschoolowe konsole retro do wynajęcia: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega.

gogle vr wynajem, konsole wynajem, symulator rajdowy VR wynajem