Virtuix Omni na wynajem- bieżnia VR

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia to najbardziej zaawansowana technologicznie atrakcja na event w naszej ofercie. Virtuix Omni na wynajem polecamy szczególnie, kiedy klientowi zależy na zrobieniu ogromnego wrażenia na uczestnikach eventu i zapewnieniu im niezapomnianych przeżyć, co gwarantuje bieżnia VR na wynajem. Virtuix Omni i gogle VR to pewny sposób na udaną imprezę, na targi, na piknik, na urodziny lub na imprezę firmową czy promocyjną.

Virtuix Omni wynajem, Bieżnia VR, Platforma VR, gogle VR do wynajęcia

Bieżnia VR Virtuix Omni wynajem na imprezę

Virtuix Omni do wynajęcia to inaczej mówiąc bieżnia VR na wynajem. Składa się z misy o niskim współczynniku tarcia, którą użytkuje się w specjalnych butach, które jeszcze go zmniejszają. Ruch naszych stóp jest przenoszony bezpośrednio do gry. Oprócz tego oczywiście są gogle VR, wykorzystujemy tylko najlepsze: Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia. Gogle VR są wyposażone w kontrolery, odpowiadające za ruchy naszych rąk i ich synchronizację z grą. Całość tworzy niesamowite źródło rozrywki, dla najbardziej wymagających. Platforma VR Virtuix Omni na wynajem to prestiżowa atrakcja, która nigdy nie zawodzi. Wzbudza zainteresowanie samą konstrukcją i rozmiarem, nie da się przejść obok niej obojętnie!

 

Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia na event

Virtuix Omni na wynajem pojawiła się w naszej ofercie jako dopełnienie. Często Klienci pytali nas czy google VR wynajem to wszystko co możemy im zaoferować? Oczywiście Oculus Rift czy HTC Vive to podstawa, ale jeżeli klient chce w całości przenieść się do świata wirtualnej Rzeczywistości, Bieżnia VR jest najlepszą odpowiedzią. Dlatego jest w naszej ofercie i cieszy się ogromnym powodzeniem. Platforma VR angażuje całe ciało, przykładowo jeżeli gracz chce zrobić krok, musi go fizycznie zrobić, jeżeli chce gdzieś podbiec, także musi to zrobić na bieżni, ta przeniesie ruch do gry. Większość gier jakie mamy na Virtuix Omni do wynajęcia to oczywiście strzelanki, gdzie liczy się szybkość i refleks, jednak to nie wszystko. Bieżnia VR do wynajęcia świetnie pokazuje swoje możliwości także na różnych torach przeszkód, przy strzelaniu z łuku czy aplikacjach dla dzieci.

Virtuix Omni wynajem, Bieżnia VR, Platforma VR, gogle VR do wynajęcia