Gogle VR w służbie nauki i edukacji- wynajem na festiwal nauki

Gogle VR  do wynajęcia mają szereg zastosowań. Pierwszym skojarzeniem jest po prostu doskonała zabawa- zazwyczaj taką funkcję pełnią atrakcje na event. My jako eksperci w dziedzinie wirtualnej rzeczywistości wiemy, że gogle VR na wynajem oferują znacznie więcej. Można patrzeć na nie jako na narzędzie sprzedażowe, nowoczesną formę marketingu ale także ciekawą i innowacyjną metodę nauczania. Właśnie w taki sposób gogle VR zostały wykorzystane na festiwalu nauki w Jaśle w którym mieliśmy przyjemność brać udział. Gogle VR w niecodzienny sposób przybliżały uczestnikom zagadnienia naukowe z różnych dziedzin i tematyki.

Gogle VR do wynajęcia jako narzędzie edukacyjne

Gogle VR do wynajęcia to atrakcja dla każdego

Gogle VR na wynajem zrobiły na festiwalu nauki prawdziwą furorę. Dzięki różnorodnym aplikacjom mogliśmy zaprezentować ciekawostki i fakty naukowe w innowacyjny, interaktywny sposób. To było doskonałe posunięcie! Goście mogli na przykład w jednej chwili postawić się w roli lekarzy, aplikacja umożliwia oglądanie ludzkiego ciała… od środka. Można np. “wejść” do serca i zobaczyć jak pracują zastawki, porównać zdrowe płuca z płucami nałogowego palacza czy na własne oczy zobaczyć jak udrażnia się naczynia krwionośne poprzez założenie stenu. Gogle VR do wynajęcia oczywiście nie ograniczają się tylko do medycyny, przyszłym kosmonautom proponujemy profesjonalne zwiedzanie kosmosu- z doświadczenia wiemy, ze niesamowicie wciąga! A może ktoś woli naprawiać satelity? Żaden problem! Dla tych, którzy preferują trzymać się bliżej ziemi oferowaliśmy nurkowanie w oceanie, poznając przy okazji różne gatunki podwodnej flory i fauny. Gogle VR do wynajęcia przybliżają świat, który nie jest dostępny dla przypadkowych ludzi. Dzięki temu, szczególnie w młodych ludziach, może kogoś zainspirować i zainteresować- kto wie czy dzięki naszym aplikacjom świat nie dostanie kolejnego wybitnego naukowca? Oczywiście nasze gogle VR nie uznają ograniczeń wiekowych- przypadają do gustu bez względu na wiek!

Wynajmij gogle VR na swoje wydarzenie

Gogle VR na wynajem uczą i inspirują

Gogle VR do wynajęcia oferują nieograniczone możliwości. Używamy tylko okularów VR najwyższej jakości: Oculus Rift lub HTC VIVE, by nasi uczestnicy mogli przeżywać pełnię doznań. Nasze aplikacje edukacyjne są bardzo ciekawe i wciągające. Stanowią świetną alternatywę dla tradycyjnych prezentacji czy pokazów, przenoszą użytkownika w zupełnie inną rzeczywistość. Pobudzają ciekawość i kreatywność. Gogle VR do wynajęcia to świetny pomysł na imprezę dla dzieci czy młodzieży ale oczywiście także dla dorosłych. Niezliczona ilość aplikacji sprawia, że na każdą okazję dobierzemy coś adekwatnego.