Gogle VR- zimowe atrakcje na event

Gogle VR do wynajęcia na event to doskonały pomysł na uświetnienie imprezy i zapewnienie gościom wspaniałej zabawy. Okulary VR sprawdzą się na każdy event: na imprezę firmową, na piknik, na festyn, na targi, na konferencję  czy na ferie w mieście. Jest to możliwe dzięki mnogości gier i aplikacji jakimi dysponujemy na gogle VR do wynajęcia. Bez problemu dopasujemy je adekwatnie do rodzaju wydarzenia czy motywu przewodniego imprezy. Wynajmij gogle VR z naszej oferty i ciesz się rozwiązaniem dopasowanym specjalnie na Twój event.

Zimowe atrakcje- specjalnie dopasowane gry na gogle VR

Gogle VR do wynajęcia- zimowe atrakcje

Gogle VR do wynajęcia możemy dopasować nie tylko do konkretnego motywu imprezy ale także do pory roku. Okulary VR mogą  z powodzeniem stać się zimową atrakcją na event. Zimowe gry jakie polecamy z pewnością świetnie sprawdzą się np. jako atrakcje na ferie zimowe. Dla fanów śniegu i sportów zimowych nie zabraknie skoków narciarskich, bitwy na śnieżki, jazdy na nartach czy nawet zimowego rollercoastera. Gogle VR na wynajem w jednej chwili przeniosą Cię na zaśnieżone stoki i pozwolą cieszyć się białym puchem bez względu na pogodę. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia doskonale angażuje graczy i sprawia, że świetnie się bawią.

Gogle VR do wynajęcia na event zimowy

Stwórz scenografię na imprezę

Gogle VR na event zimą

Skoki narciarskie czy bitwa na śnieżki to nie jedyne gry zimowe jakie oferujemy. Ciekawą propozycją jest gra Invasion! w której gracz musi uratować świat wcielając się w postać… uroczego króliczka. Liczy się spryt i szybkość. Gogle VR do wynajęcia z których korzystamy to najlepszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości: okulary VR Oculus Rift lub HTC VIVE. Gogle VR są wyposażone w kontrolery, które w grze zamieniają się w wirtualne ręce. Dla tych, którzy preferują coś bardziej statycznego ale wciąż w zimowym klimacie i oczywiście spektakularnego proponujemy podróż po krainie zamarzniętych wodospadów. Bez względu na to, na które gry się zdecydujemy, gwarantujemy zadowolenie gości 🙂