Realizacja: Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem na Warsaw Games Show

Home/gogle vr, Realizacje, Virtuix Omni/Realizacja: Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem na Warsaw Games Show

Virtuix Omni- bieżnia VR do wynajęcia najpopularniejszą atrakcją na WGS

W ostatni weekend mieliśmy przyjemność współtworzyć strefę VR na Targach gier: Warsaw Games Show powered by Warsaw Comic Con. Wirtualna rzeczywistość na wynajem przyciągnęła rzesze chętnych i kolejny raz sprawdziła się jako doskonały pomysł na event. Platforma VR Virtuix Omni do wynajęcia okazała się najbardziej oblegana. Do dyspozycji graczy było kilka bieżni VR Virtuix Omni na wynajem, a i tak ustawiały się do nich ciągłe kolejki. Zdecydowanie platforma VR Virtuix Omni została niekwestionowaną królową strefy VR.

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to doskonały pomysł na event. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na WGS

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem hitem na targi gier

Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia okazała się strzałem w dziesiątkę, nie tylko jeżeli chodzi o wirtualną rzeczywistość, ale także jako pomysł na targi. Kolejny raz przekonaliśmy się, że gogle VR do wynajęcia: czy HTC Vive na wynajem, czy Oculus Rift do wynajęcia, największe wrażenie robią właśnie w połączeniu z Virtuix Omni na wynajem. Virtuix Omni wynajem, bieżnia do VR wynajem, platforma Virtuix Omni do wynajęcia czy też wielokierunkowa platforma VR – bez względu jak wpiszecie hasło oznacza to samo: prestiżową atrakcję i super rozrywkę jaką dają gogle VR na wynajem w połączeniu z Virtuix Omni do wynajęcia na event. Platforma Virtuix Omni do wynajęcia na imprezę, na konferencję czy na targi przyciąga uwagę o wiele bardziej niż same gogle VR na wynajem.

 

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to doskonały pomysł na event. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na WGS

Bieżnia Virtuix Omni VR wynajem – dlaczego warto?

Platforma Virtuix Omni do wynajęcia czyli bieżnia pod gogle VR na wynajem sprawi, że każdy ruch w świecie rzeczywistym zostanie przeniesiony do świata VR. W wirtualnej rzeczywistości biegamy, chodzimy, skaczemy, obracamy się tak samo jak w świecie prawdziwym – wykonując dany ruch. Gogle VR na wynajem zadowolą każdego, Virtuix Omni nie ma ograniczeń wiekowych, to pomysł na event także dla dzieci.

Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem to doskonały pomysł na event. Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia na WGS

Przez | 2018-10-31T11:27:59+01:00 31 października, 2018|gogle vr, Realizacje, Virtuix Omni|Możliwość komentowania Realizacja: Bieżnia VR Virtuix Omni na wynajem na Warsaw Games Show została wyłączona