Festiwal naukowy – atrakcje do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko gry rozrywkowe – technologia VR to sposób na odkrywanie świata i zdobywanie wiedzy w zupełnie nowym wymiarze.

Gogle VR na wynajem na event

Zastanawiałeś się kiedyś, jak wygląda podwodny świat oceanów i jakie to uczucie przepłynąć obok żarłacza białego? A może Twoim marzeniem jest zobaczyć na własne oczy, w jaki sposób pracuje nasze serce, pompując krew? Dzięki wirtualnej rzeczywistości zaspokoisz ciekawość – gogle VR do wynajęcia pozwalają Ci na wszystko, o czym pomyślisz. Możliwość “wejścia” do wnętrza serca i obserwacja pracy zastawek jest tak samo możliwa, jak spacer w świecie dinozaurów.

Atrakcje eventowe – symulator rajdowy do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Symulator rajdowy VR 3DOF na podnośnikach do wynajęcia

Bezpieczeństwo na drodze podczas prowadzenia samochodu to niezmiernie ważny aspekt. Dzięki wirtualnej rzeczywistości w bezpieczny sposób możesz przekonać się, co może się wydarzyć, gdy stracisz panowanie za kierownicą lub jak wygląda jazda pod wpływem alkoholu. Posiadamy statyczny oraz ruchomy symulator jazdy. W połączeniu z goglami VR robią niesamowite wrażenie na Uczestnikach wydarzeń. Ruchoma platforma z hydraulicznymi podnośnikami porusza profesjonalnym fotelem kubełkowym, dzięki czemu czujemy każde przeciążenie, ruch, oraz obrót występujący podczas prawdziwej jazdy. Symulator rajdowy na wynajem to gwarancja niezapomnianych przeżyć.

Symulator lotu VR wynajem

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Symulator lotu VR 3DOF do wynajęcia

Usiądź za sterami i wzbij się w powietrze niczym ptak! Niektóre organizacje wykorzystują symulatory wirtualnej rzeczywistości do przeprowadzania symulacji i ćwiczeń dla prawdziwych pilotów. Dzięki naszym atrakcjom, Uczestnicy mogą poczuć się zawodowcy i sprawdzić swoje siły w prowadzeniu takich urządzeń jak F16, Cessna, samoloty pasażerskie, szybowce, a nawet statki kosmiczne! Symulator latania do wynajęcia może być też w wersji ruchomej, gdzie oprócz gogli VR odbieramy także realne wrażenia poruszania się. Taka dodatkowa stymulacja dzięki podnośnikom hydraulicznym poruszającym fotel zwiększa realność całego przeżycia. Napisz do nas już dziś, a my przygotujemy propozycji stanowisk specjalnie dobranych na Twój event.