Realizacja: Gogle VR wynajem na urodziny

Urodziny to wyjątkowy dzień. W jaki sposób sprawić, aby to święto było niezapomnianym przeżyciem? Skorzystaj z naszej oferty: atrakcje VR do wynajęcia! W zeszłym tygodniu przygotowaliśmy gogle VR do wynajęcia jako prezent dla nastoletniego solenizanta i okazało się to znakomitym wyborem rodziców.

Wirtualna rzeczywistość na wynajem

Gogle Oculus Rift do wynajęcia to najlepszy sprzęt na rynku. Jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk sprawiają, że uczestnicy błyskawicznie przenoszą się do wirtualnego świata. Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że nawet najbardziej wymagający gość odnajdzie tutaj coś dla siebie. Spokojnie podróże dookoła świata, ekscytujące przejażdżki kolejką górską, walka z robotami o dobro wszechświata, obrona średniowiecznego zamku i strzelanie z łuku do orków. Gogle VR na wynajem spełnią każde, najskrytsze marzenia. Na ostatniej imprezie strzałem w dziesiątkę okazała się strzelanka do kosmicznych statków, które chciały zniszczyć Ziemię. Chłopcy dzielnie walczyli o losy świata i świetnie się przy tym bawili.

Gogle VR wynajem Warszawa

Gogle VR wynajem do domu

Gogle VR wynajem do domu

Rodzice oprócz gier akcji przetestowali opcję podróżowania przy pomocy wirtualnej technologii. Afrykańska sawanna pełna słoni i żyraf, wycieczka do Paryża na Pola Elizejskie, a nawet wyprawa w kosmos. Gogle VR do wynajęcia umożliwiają nam dostanie się w każdy zakątek globu bez potrzeby ruszania się z domowego zacisza.  Ciekawym przeżyciem było także odwiedzenie dinozaurów w ich naturalnym środowisku. Wirtualna rzeczywistość na wynajem na to doskonałe rozwiązanie na imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, urodziny, wieczory kawalerskie i panieńskie. Obsługujemy wydarzenia na terenie całej Polski: Warszawa, Poznań, Wrocław, Kraków, Białystok, Łódź, Lublin, Katowice.

Atrakcje do wynajęcia na urodziny

Atrakcje VR wynajem dla dzieci

Atrakcje VR wynajem dla dzieci

Gogle VR wynajem, bieżnia Virtuix Omni, symulatory rajdowe, lotu, rollercoastera – proponujemy same najciekawsze rozwiązania technologiczne na event. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia na wydarzenie to gwarancja niesamowitej zabawy i niezapomnianej rozrywki. Chcesz, aby goście mówili o Twojej imprezie długo po jej zakończeniu z uśmiechem na ustach? Zdecyduj się na atrakcje eventowe na wynajem od VRTeam! Zajmiemy się kompleksową obsługą, od montażu, animowania stanowisk, dbania o stan techniczny i zadowolenie gości, aż po demontaż. Zadzwoń (508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), aby otrzymać indywidualną propozycję: gogle VR wynajem na Twoje wydarzenie.