Wynajem atrakcji – konsole retro, automaty arcade, flippery

Wróćmy na chwilę do roku 1985, kiedy światło dzienne ujrzała gra Super Mario Bros. Ta kultowa gra platformowa oczarowała cały świat – kto z nas nie słyszał o przygodach o hydraulika Mario i jego brata Luigiego, którzy w Grzybowym Królestwie starają się uratować Księżniczkę Peach. Dzisiaj taki powrót do przeszłości podczas eventu to gwarancja udanej imprezy i świetnej zabawy.

Konsole retro na wynajem

W naszej ofercie znajdziecie wiele konsol retro: Pegasus, Atari, Sega, Commodore 64, PlayStation 1. Konsole retro do wynajęcia to atrakcja, która zachwyci zarówno starszych, jak i młodszych uczestników – dla niektórych jest to powrót do rozrywki, którą znali za czasów dzieciństwa, a dla innych jest to możliwość poznania gier, w które grali rodzice i o których słyszeli od starszego rodzeństwa. Jest to idealna atrakcja na imprezy firmowe, imprezy integracyjne, konferencje i targi.

Flipper do wynajęcia

Flipper - atrakcja do wynajęcia

Flipper – atrakcja do wynajęcia

Flipper, zwany też pinballem bądź bilardem elektrycznym, to automat do gry, w którym gracz odbija metalową kulkę przy pomocy ruchomych łapek, a punkty zdobywa za trafianie elementów na planszy. Flipper na wynajem swoją nazwę wziął właśnie od tych metalowych łapek, za pomocą których odbijamy bilę. Jest to atrakcja przyciągająca uwagę i zainteresowanie uczestników, co gwarantuje udane wydarzenie.

Wypożyczalnia atrakcji – automat arcade na wynajem

Automat arcade retro na wynajem

Automat arcade retro na wynajem

Automat arcade do wynajęcia to imponująca i przyciągająca wzrok atrakcja, która przyciąga wzrok uczestników. Są to oryginalne, odrestaurowane urządzenia, które zachwycą uczestników. Bezproblemowe, o dużej przepustowości, umożliwiają grę dwóch osób jednocześnie, zajmują niewielką powierzchnię – to jedne z wielu zalet tych stanowisk.
Nasze atrakcje znakomicie wpasowują się w tematykę wydarzeń retro – tak jak moda lat 80. i 90. wraca do łask, tak samo wracają atrakcje z tamtych lat. Profesjonalna obsługa zajmie się wszystkim – od montażu stanowiska poprzez zapoznawanie uczestników z grami i aplikacjami, aż do finalnego demontażu.