Atrakcje eventowe na imprezę

Zorganizuj wyjątkowe Christmas Party z atrakcjami na wynajem od VRTeam! Nasze stanowiska wirtualnej rzeczywistości oraz symulatory sportów zimowych do wynajęcia uświetnią każde wydarzenie i zapewnią niesamowite wrażenia Uczestnikom.

Symulator sań świętego Mikołaja VR wynajem

Sanie świętego Mikołaja wynajem na imprezę świąteczną

Sanie świętego Mikołaja wynajem na imprezę świąteczną

Sanie świętego Mikołaja na wynajem zapewnią zimowy i magiczny klimat. Można usiąść na mięciutkiej ławce, a dodatkowe gogle VR do wynajęcia zabiorą nas na przygody w wirtualnym świecie. Przejażdżka saniami Mikołaja, wręczanie prezentów, a nawet symulator rollercoastera wynajem – zapewniamy najbardziej interesujące aplikacje. Taka świąteczna impreza firmowa na pewno przejdzie do historii jako najciekawsze wydarzenie wszech czasów. Symulator sań świętego Mikołaja VR do wynajęcia na imprezę firmową, jarmark świąteczny, festyn.

Impreza świąteczna atrakcje eventowe

Gogle VR wynajem na imprezy świąteczne

Gogle VR wynajem na imprezy świąteczne

Gogle VR wynajem w naszej ofercie to najlepszy dostępny sprzęt na rynku: Oculus Rift i HTC Vive sprawią, że goście błyskawicznie zatracą się w wirtualnej rozrywce. Wysoka jakość obrazu oraz dźwięku a także kontrolery symulujące prawdziwe dłonie to gwarancja świetnej zabawy. Jazda na nartach VR, walka na śnieżki czy symulator kolejki górskiej w zimowym klimacie – wybór gier jest ogromny, a aplikacje możemy dowolnie zmieniać pomiędzy Uczestnikami. Gogle VR do wynajęcia – tutaj każdy znajdzie coś dla siebie!

Event gwiazdkowy atrakcje na wynajem

Symulator snowboardu, nart wynajem

Symulator snowboardu, nart wynajem

Zimowe atrakcje do wynajęcia: symulator nart i snowboardu! Dzięki specjalnej desce balansowej poruszamy postacią widzianą na ekranie 50-cio calowego telewizora. Urządzenie przenosi ruchy gracza prosto do gry – Uczestnicy odnoszą bardzo realne wrażenie podczas korzystania ze stanowiska. Symulator snowboardu na wynajem obudowany jest prawdziwą deską snowboardową, co zapewnia zimową scenografię. Zimowe atrakcje eventowe to idealne rozwiązanie na imprezy firmowe, integracyjne czy wydarzenia dla dzieci.