Wirtualna rzeczywistość na wynajem to świetny pomysł na event zimą

Gogle VR na wynajem posiadają niezliczoną ilość sezonowych aplikacji, które doskonale podkręcą zimowy klimat eventu. Nasza oferta zawiera niejeden pomysł na imprezę: mikołajki, wigilię firmową czy po prostu celebrację zimy. Gogle VR HTC Vive na wynajem czy Oculus Rift do wynajęcia łączymy z symulatorami, aby zapewnić niezapomniane wrażenia na imprezę.

Stwórz scenografię na event

Pomysł na event, Gogle VR do wynajęcia, symulator snowboardu i narciarstwa na wynajem

Pomysł na imprezę: Halloween, Mikołajki czy Wigilię firmową

Platforma VR Virtuix Omni na wynajem cieszy się dużym powodzeniem, szczególnie na imprezę firmową. Odwzorowuje i przenosi do gry każdy wykonany na niej ruch: kroki, obroty, wychylenia. Duży wybór aplikacji tylko zwiększa jej atrakcyjność. Wspinaczka na oblodzony szczyt góry na takim sprzęcie? Czysta przyjemność i adrenalina. Możemy zaproponować także Gogle VR na wynajem: HTC Vive, HTC Vive PRO do wynajęcia lub Oculus Rift na wynajem na imprezę. Zabiorą uczestników na zimowy Roller Coaster, przejażdżkę saniami świętego Mikołaja a także w podróż w czasie- do dzieciństwa- bitwa na śnieżki! Nutka współzawodnictwa i konkurs skoków narciarskich? To także nie jest wyzwanie dla gogli VR na wynajem.

Symulator snowboardu na wynajem, gogle VR do wynajęcia na event, pomysł na imprezę firmową

Symulator snowboardu na wynajem i symulator narciarstwa do wynajęcia

Symulator VR do wynajęcia to rozwiązanie dla tych, którzy przywiązują wagę do szczegółów. Wykorzystujemy konsole XBox 360 Kinect na wynajem oraz Nintendo Wii do wynajęcia. Postacią w grze sterujemy przez balansowanie na specjalnej desce.

 

Przykładowe dyscypliny:

  • zjazd między tyczkami
  • skoki ze skoczni
  • zjazd wolny
  • freestyle

Gogle VR na wynajem czy Symulator VR do wynajęcia to doskonały pomysł na event dla miłośników białego szaleństwa czy pasjonatów świątecznego klimatu. Zanim wyjedziesz na narty, sprawdź jak wirtualna rzeczywistość do wynajęcia zweryfikuje Twoje umiejętności 😉