Symulator sań Mikołaja do wynajęcia na imprezę

Symulator sań Mikołaja VR na event to znak, że święta już za pasem! Sanie Mikołaja na wynajem nadadzą Twojej imprezie niepowtarzalny klimat, ich ogromną zaletą jest, że nie potrzebują śniegu 😉 Dziś zaparkowaliśmy na SGH w Warszawie, nasze sanie Mikołaja przyciągają uczestników Dni Kariery. Gogle VR (Oculus Rift lub HTC Vive do wynajęcia) plus pełnowymiarowy symulator sań Mikołaja VR to gwarancja doskonałej zabawy i radości na imprezę. Przygotowaliśmy je jako specjalną ofertę na imprezę: na wigilię firmową, mikołajki czy po prostu event w zimowej scenerii.

Symulator sań Mikołaja VR wynajem, sanie Mikołaja do wynajęcia

Sanie Mikołaja, symulator VR wynajem

Symulator sań Mikołaja VR do wynajęcia, to nic innego jak  PRAWDZIWE, drewniane sanie, wyściełane białym futerkiem. Łączymy je z goglami VR na wynajem najwyższej jakości: HTC Vive lub Oculus Rift. Jesteśmy dumni z połączenia tradycji i rozrywki na miarę XXI wieku. Impreza firmowa w grudniu powinna być szczególnie radosnym, relaksującym wydarzeniem. Dzięki naszym saniom Mikołaja zostanie zapamiętana na długo a zdjęcia będą doskonale wyglądać na tapetach komputerów 😉

Symulator sań Mikołaja VR na wynajem przeniesie nawet na Biegun Północny!

Efektowny wygląd naszych sań to oczywiście nie wszystko. Przygotowaliśmy specjalne zimowo- świąteczne gry i aplikacje na gogle VR do wynajęcia, które dodadzą realnych wrażeń w świecie Wirtualnej Rzeczywistości:

  • lot sańmi z Mikołajem (poznajemy fabrykę prezentów, później zaczynamy podróż dookoła świata rozwożąc zabawki)
  • rozdawanie prezentów prosto z sań – interaktywna gra na gogle VR
  • zimowy roller coaster – pozycja obowiązkowa na każdej imprezie VR

Symulator sań Mikołaja VR wynajem, sanie Mikołaja do wynajęcia

Symulator sań Mikołaja VR wynajem, to propozycja dla tych, którzy dbają o każdy szczegół i starają się, by ich impreza była spektakularna. Na taką okoliczność, oprócz sań Mikołaja na wynajem mamy dodatki, które wprowadzą atmosferę świąt i zimy już na pierwszy rzut oka:

  • renifer (150 x 120 cm)
  • dmuchany Mikołaj (wys 210 cm)
  • dmuchany bałwan (wys. 170 cm)

Sanie Mikołaja (właściwie symulator sań Mikołaja VR na wynajem), gogle VR do wynajęcia (Oculus Rift lub HTC Vive) i dodatkowe rekwizyty stworzą niepowtarzalny klimat świąt na imprezę. Biuro czy wynajęty lokal będzie wyglądać jak scenografia ze świątecznego filmu 🙂