Realizacja: Atrakcje do wynajęcia na planie filmowym

VRTEAM wraca do eventowego świata! Nasze atrakcje retro gościły ostatnio na planie zdjęciowym do nowego serialu. Więcej na ten temat przeczytacie w poniższym artykule.

Retro automat arcade na wynajem

Automaty arcade wynajem na event retro

W weekend braliśmy udział w nagraniach filmowych, gdzie atrakcje retro na wynajem od VRTEAM odegrały swoją rolę. Automat arcade do gier, piłkarzyki oraz stojący dart do wynajęcia zostały częścią scenografii jednej ze scen serialu. Nasze automaty arcade to odrestaurowane urządzenia z lat 80. i 90. – ich autentyczność przyciąga wzrok oraz uwagę i sprawia, że idealnie wpasowują się do motywu przewodniego, jakim jest retro. Dodatkowo, główni bohaterowie mogli cieszyć się ogromnym wyborem gier: ponad 600 wbudowanych kultowych pozycji, takich jak: Metal Slug, PacMan, Street Fighter czy Tetris.

Wypożyczalnia atrakcji – darty do wynajęcia

W scenach nagrywanych w barze nie może zabraknąć klasyki – rzutek! Dart do wynajęcia to znakomite, przenośne rozwiązanie dla wiszących tablic. Dzięki specjalnej konstrukcji, darty na wynajem można ustawić w każdym miejscu, nie martwiąc się problemami związanymi z wieszaniem ich na ścianie. Korzystanie z tej atrakcji jest bardzo proste – wystarczy trafiać rzutkami do tarczy celnościowej. To popularne urządzenie umożliwia rozegranie konkursu pomiędzy uczestnikami na zdobycie największej liczby punktów, a odrobina rywalizacji zwiększa tylko poziom rozrywki. Precyzja naszych rzutów może zapewnić nam zwycięstwo, a niezależnie od wyniku – dobra zabawa gwarantowana!

Stół do piłkarzyków na wynajem

Piłkarzyki na wynajem

Piłkarzyki na wynajem

Znana doskonale atrakcja na całym świecie ciągle przyciąga ludzi. Możliwość wieloosobowej rozgrywki to świetna zabawa dla wielu osób jednocześnie: zarówno dla biorących udział graczy, którzy sterują plastikowymi piłkarzykami, ale także dla obserwujących gości. Stół do piłkarzyków na wynajem to nie tylko scenografia filmowa – znakomicie sprawdzi się także na takich wydarzeniach, jak impreza integracyjna, pikniki, festyny, imprezy firmowe czy targi. Zajmujemy się realizacjami kompleksowo – przyjedziemy, zamontujemy, przez całe wydarzenie zajmiemy się obsługą, a na koniec zdemontujemy zabawki i wrócimy do domu.