Platforma Virtuix Omni na wynajem- wielowymiarowy poziom rozrywki

W przypadku gogli VR HTC Vive, Oculus Rift jak i platformy Virtuix Omni na wynajem, często spotykamy się z mylnym przeświadczeniem, że to sprzęt do VR na którym są głównie strzelanki. Absolutnie tak nie jest! Producenci prześcigają się jak mogą, w tworzeniu aplikacji na VR, które zadowolą każdy rodzaj użytkownika. Jeżeli masz wątpliwości czy Wirtualna Rzeczywistość jest dla Ciebie, zapoznaj się z naszą szeroką ofertą.

Wynajem bieżni VR Virtuix Omni to sposób na rozrywkę i zadbanie o formę!

Atrakcje na event - Virtuix Omni wynajem

Atrakcje na event – Virtuix Omni wynajem

Platforma Virtuix Omni to najbardziej zaawansowany sprzęt do wirtualnej rzeczywistości dostępny dotychczas w ofercie. Dokładniej mówiąc, to wielokierunkowa bieżnia. Kształt misy, powierzchnia o niskim współczynniku tarcia oraz specjale rusztowanie sprawia, że każdy nasz ruch jest dokładnie odwzorowywany w świecie VR. Virtuix Omni na wynajem znacznie zwiększy prestiż wydarzenia na którym się znajdzie, robi duże wrażenie nie tylko na laikach, ale także wytrawnych graczach. Na imprezę firmową żeby pochwalić się znajomym formą wypracowaną na siłowni, na piknik żeby przyciągnąć tłumy a także na urodziny, żeby były niepowtarzalne. Mamy za sobą dziesiątki realizacji z bieżnią na wynajem w roli głównej, za każdym razem robi ogromne wrażenie i dostarcza wiele radości i rozrywki.

 

Jedna bieżnia na wynajem- setki możliwości

Dużym atutem Virtuix Omni do wynajęcia jest szeroki wachlarz gier i aplikacji jakimi dysponuje. Nie mówimy tu oczywiście jedynie o pierwszym skojarzeniu- strzelankach. Do wyboru mamy wiele rodzajów gier: tory przeszkód, gry zręcznościowe, gry na czas, łucznictwo, gry dla dzieci a nawet horrory. Oto kilka przykładowych aplikacji jakimi dysponujemy:

  • Nature Treks VR- jeżeli chcesz się zrelaksować koniecznie przetestuj Nature Treks VR. Możesz eksplorować egzotyczne wyspy, podwodny świat oceanu a nawet (dosłownie) dotknąć gwiazd! Wszystko w warunkach jakie sam sobie wymarzysz. Istnieją różne Gry na Virtuix Omni, ale tylko w tej możesz sam sterować pogodą, porami dnia i nocy i kreować własną choć wirtualną rzeczywistość.
  • TraVR Training Ops- czyli po prostu tor przeszkód! Sprawdź, czy treningi na siłowni przyniosły spodziewane efekty 😉
  • Coin Rush- gra zręcznościowa na czas. Idealnie nadaje się dla dzieci. Musimy jak najszybciej pokonać wyznaczony tor pokonując przeszkody i zbierając monety.

Gry VR na Virtuix Omni, platforma do wynajęcia