Atrakcje do wynajęcia do biura

Powrót do firmy po pandemii? Szukasz ciekawych rozwiązań, aby ten dzień był wyjątkowy dla pracowników? W naszej ofercie znajdziesz atrakcje na wynajem właśnie na taką okazję!

Wirtualna rzeczywistość wynajem

Gogle VR wynajem: Oculus, HTC Vive, Samsung Gear

Gogle VR wynajem: Oculus, HTC Vive, Samsung Gear

Gogle Oculus Rift i HTC Vive, symulatory rajdowe, lotu, rollercoastera, a nawet bieżnia Virtuix Omni – posiadamy najnowsze atrakcje VR do wynajęcia na imprezy firmowe i biurowe. Kompleksowa usługa obejmuje dostawę urządzeń, montaż, demontaż, wykwalifikowaną obsługę naszych animatorów oraz setki dostępnych gier. Gogle VR na wynajem to największa różnorodność aplikacji, które możemy dopasować do motywów tematycznych lub skupić się na ogólnorozrywkowych rozwiązaniach. Przejażdżka kolejką górską, podróż dookoła świata, nurkowanie z delfinami, gry zręcznościowe, strzelankowe, muzyczne… wybór jest ogromny!

Retro wynajem na event

Atrakcje retro do wynajęcia na imprezę firmową

Atrakcje retro do wynajęcia na imprezę firmową

Otwarcie biura po pandemii pomysły i atrakcje – oferujemy prawdziwą podróż w przeszłość! Posiadamy automaty arcade, pinball, stare konsole z telewizorami kineskopowymi oraz telefony nokia 3310 z kultową grą Snake! Atrakcje retro do wynajęcia to możliwość powrotu do ukochanych gier dzieciństwa, takich jak Mario, PacMan, Contra, X-men, Tank90. Dla wielu ludzi jest to też pierwsze zetknięcie z tymi tytułami. Automat arcade i konsola retro na wynajem umożliwiają rozgrywkę nawet dwóch osób jednocześnie w grach kooperacyjnych lub rywalizacyjnych. Flipper wynajem na imprezę to jednoosobowe urządzenie, w którym odbijamy specjalnymi łapkami metalową piłeczkę. Wbudowane sygnały dźwiękowe i kolorowe światła, które uaktywniają się w różnych momentach sprawiają, że każda gra to zupełnie nowe przeżycie.

Atrakcje zręcznościowe wynajem

Refleksomierz wynajem

Refleksomierz wynajem

Cymbergaj, piłkarzyki, darty, refleksomierz – to wszystko i wiele więcej znajdziesz w naszej ofercie “Atrakcje do wynajęcia na imprezy w biurze”. Rzutki wynajem angażują nawet kilkanaście osób naraz i znakomicie sprawdzają się na eventy firmowe. Podobnie jest ze stanowiskiem piłkarzyki stołowe na wynajem. Szukasz pomysłu na otwarcie biura po pandemii? Zadzwoń (508 335 229) lub napisz (info@vrteam.pl), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję dopasowaną do Twojego wydarzenia. Atrakcje eventowe na imprezy firmowe dowieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Bydgoszcz, Wrocław, Poznań, Lublin, Łódź, Kraków, Katowice, Białystok, Gdańsk.