Stwórz scenografię na swój event

Klimat związany z imprezą, jest niemalże równie ważny co atrakcje eventowe na wynajem. To jak wygląda wystrój sali, jak wyglądają stanowiska z atrakcjami i jak ubrana jest obsługa jest ogromnie istotnym elementem powodzenia podczas organizacji eventu. Dlatego postanowiliśmy wykorzystać swoje wieloletnie doświadczenie z branży filmowej i sprawić aby organizowane przez nas eventy były jeszcze ciekawsze, jeszcze bardziej niepowtarzalne i jeszcze bardziej WOW.

Stworzymy każdą scenografię, każdy wystrój i każdą charakteryzację eventową. Poniżej kilka przykładów z naszych dotychczasowych realizacji.

 

Scenografia na event – zima, góry, narty, snowboard

Na tą imprezę dostarczaliśmy główne atrakcje dla gości – gogle VR na wynajem oraz symulator nart  i symulator snowboardu do wynajęcia. Wszystkie gry i aplikacje związane były z zimą a zatem w wirtualnej rzeczywistości jeździliśmy na narta, zostaliśmy skokiem narciarskim, rzucaliśmy się śnieżkami oraz przejechaliśmy się zimowym roller coasterem.

Dodatkowo do każdej z trzech komnat, w których znajdowały się nasze atrakcje eventowe, stworzyliśmy scenografię związaną a tą tematyką.

Scenografia na imprezę – nurkowanie z rekinami

Na tym eventcie korzystaliśmy z gogli HTC Vive Pro. Są to najlepsze gogle VR z obrazem HD. W związku z organizowanym światowym tygodniem rekina na imprezie udostępniliśmy wszystko co związane z tą tematyką. Nurkowaliśmy z rekinami, ogadaliśmy filmy 360 pokazujące ich życie a także doświadczyliśmy ataku rekina.

Aby przenieść uczestników w 100% w klimat imprezy została ustawiona klatka do nurkowania z rekinami, która została wykonana specjalnie na tą imprezę. Uczestnicy wchodzili do jej środka a my włączaliśmy aplikację VR, w której w takiej samej klatce nurkowali wsród rekinów.