Atrakcje piłkarskie od VR Team- strzał w 10 na piknik piłkarski

Atrakcje na piknik piłkarski to najważniejsza część takiego eventu, atrakcje piłkarskie na wynajem powinny robić wrażenie, bawić i na długo zapadać w pamięć gości. Atrakcje piłkarskie z naszej oferty są wyjątkowe jeszcze z kilku względów, m.in. innowacyjności i doskonałej obsługi, która dokłada wszelkich starań, by zadowolenie graczy było jak najwyższe. Dziś przedstawimy atrakcje piłkarskie do wynajęcia na event z I ligi 🙂

Gogle VR do wynajęcia na piknik piłkarski

Gogle VR na wynajem nie sprawdzą się na event z piłką nożną? Nic bardziej mylnego! Piłkarskie atrakcje do wynajęcia w świecie wirtualnej rzeczywistości robią niesamowite wrażenie. Mamy świetne aplikacje na gogle VR, wpisujące się w piknik piłkarski iście mistrzowsko: Head It! oraz Final Soccer. Gogle VR HTC Vive, ekipa VR Team i jesteśmy gotowi żeby zacząć rozgrywki. Pierwsza sprawdza umiejętności grania głową, stajemy do indywidualnej potyczki z bramkarzem. Wyjątkowo ciekawy jest Final Soccer na gogle VR HTC Vive z systemem Vive Tracker! To piłkarska atrakcja dla każdego fana futbolu.

Atrakcje piłkarskie na event, gogle VR na wynajem

Oprócz strzałów głową, gracza wyposażamy w specjalny czujnik na stopę, dzięki któremu kopnięcia przenoszą się do gry. Tylko z nami prawdziwe piłkarskie emocje wprost z wirtualnego boiska!

Piłkarzyki na wynajem na piłkarski piknik i konsole z grą FIFA

Atrakcje piłkarskie na piknik piłkarski do wynajęcia nie mogą obejść się bez kultowych piłkarzyków. To atrakcja na event, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Stół do piłkarzyków z daleka rzuca się w oczy i momentalnie zaprasza do gry. Emocje, rywalizacja i adrenalina- to wszystko zapewnią atrakcje piłkarskie do wynajęcia. Piknik piłkarski można też uświetnić wykorzystując konsole na wynajem z grą FIFA. Konsole do wynajęcia pozwalają na rozgrywanie prawdziwych wielogodzinnych turniejów i różnego rodzaju konkursów. FIFA na konsolę zawsze jest świetnym pomysłem czy alternatywą dla bardziej tradycyjnych, analogowych piłkarzyków.

Piłkarzyki do wynajęcia, atrakcje na piłkarski piknik

Ćwicz celność! Bramka na piłkarski piknik

Czym byłby piłkarski piknik bez bramki do ćwiczenia celności? Pełnowymiarowa bramka piłkarska do ćwiczenia celności to prosta atrakcja piłkarska do wynajęcia, zapewniająca świetną zabawę i widoczność. Możemy dołożyć do niej baner z nazwą Twojej firmy, gadżet reklamowy to równocześnie atrakcja piłkarska na wynajem. Bramka ma kilka różnie punktowanych otworów, gracz musi wykazać się dobrym okiem, pewną nogą i precyzją by zdobyć ich jak najwięcej. Bramka do ćwiczenia celności do wynajęcia to prosta atrakcja piłkarska, która bawi i tworzy klimat.