Wirtualna rzeczywistość na wynajem do domu

Skorzystaj z nieograniczonych możliwości, jakie daje Ci wirtualna rzeczywistość i wyrusz na przygodę w wirtualnym świecie, skoro ten prawdziwy jest jeszcze zamknięty przez kwarantannę.

 

Wypożyczalnia VR – gogle Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear

Tęsknisz za podróżami, tymi małymi i dalekimi? Gra Google Earth VR zabierze Cię w każde miejsce na Ziemi: masz ochotę przejść się ulicami Paryża i zobaczyć wieżę Eiffle’a? A może szybki spacer po Polu Mokotowskim w Warszawie? Opcja street view VR w aplikacji umożliwi Ci spacer po każdym miejscu – poczujesz się dosłownie tak, jakbyś tam był i to bez wychodzenia z domu!

Gogle VR do wynajęcia na urodziny i domówkę

Gogle VR na imprezę

Impreza w gronie najbliższych znajomych to znakomita okazja do zaprezentowania wirtualnej rzeczywistości przyjaciołom – gogle VR do wynajęcia dostarczą ogromnych emocji, jeśli włączycie na przykład kolejkę górską. Jest to gwarancja niesamowitych wrażeń i udanej imprezy – domówki, urodzin, imienin czy spotkań towarzyskich. Zabierz znajomego na przejażdżkę rollercoasterem w wersji VR i zobacz, jak świetnie będzie się bawił. Doskonała jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk w mgnieniu oka sprawią, że wirtualne obrazy będziemy odbierali bardzo realnie i nasz mózg będzie przekonany, że jedziemy prawdziwą kolejką!

Gogle VR wynajem – gry kooperacyjne

Atrakcje VR wynajem

Zastanawiałeś się kiedyś, jak czuje się saper, kiedy odliczający zegar zbliża się coraz bardziej do zera, a on ciągle pracuje nad rozbrojeniem bomby? Dzięki nam nie musisz się dłużej zastanawiać – możesz przekonać się jakie to uczucie! Osoba w goglach widzi przed sobą bombę z różnymi zagadkami, które trzeba rozwiązać, aby rozbroić urządzenie. Ale jak to zrobić? Potrzebujesz do tego eksperta – osoby, która ma instrukcje do każdej zagadki. To bardzo kooperacyjna rozgrywka, gdzie oczy (saper) muszą się komunikować z mózgiem (ekspert). Oczywiście, wszystko odbywa się w bezpiecznych warunkach – jeśli zagadka okaże się za trudna i bomba wybuchnie, to ucierpi tylko Wasza duma. Gogle VR na wynajem to gwarancja świetnej zabawy.