Gogle VR do wynajęcia w Saniach Mikołaja – magia świąt na imprezę

Symulator lotu sańmi Mikołaja- wynajem, to najnowsza atrakcja w naszej ofercie. Opcja “gogle VR do wynajęcia w saniach Mikołaja” pojawiła się sezonowo, jako pomysł na imprezę firmową lub wigilię, czy po prostu na event zimą. Przygotowaliśmy dla Państwa PRAWDZIWE, drewniane sanie, wyściełane białym futerkiem, które z pewnością wprowadzą na imprezę klimat świątecznej radości. Poszliśmy krok dalej i stworzyliśmy z nich symulator lotu sańmi Mikołaja do wynajęcia. Nie dość, że doskonale wyglądają na zdjęciach, to w łącząc je i gogle VR na wynajem otrzymujemy mix tradycji z nowoczesnością, który zadowoli najbardziej wymagających Klientów.

Symulator lotu VR sańmi Mikołaja, gogle VR do wynajęcia na event, na imprezę firmową

Symulator lotu VR sańmi Mikołaja na wynajem na event świąteczny

Najwyższą jakość rozrywki na imprezę, gdzie wykorzystywany jest symulator lotu VR sańmi Mikołaja do wynajęcia, zapewniają oczywiście odpowiednio dobrane gogle VR na wynajem. Sprzęt do wirtualnej rzeczywistości jakiego używamy, jest najlepszym na rynku: gogle VR Oculus Rift do wynajęcia lub gogle VR HTC Vive do wynajęcia. Dla wybitnie wymagających mamy najnowsze gogle VR HTC Vive PRO na wynajem! Aby dopełnić  klimatu świąt na imprezę, przygotowaliśmy dodatkowe atrakcje do wynajęcia na event tego typu:

  • renifer (150 x 120 cm)
  • dmuchany Mikołaj (wys 210 cm)
  • dmuchany bałwan (wys. 170 cm)

Sanie Mikołaja (właściwie symulator lotu VR na wynajem), gogle VR do wynajęcia i dodatkowe rekwizyty stworzą niepowtarzalny klimat świąt na imprezę, miejsce na wigilię firmową może wyglądać jak scenografia z filmu!

Sanie Mikołaja wynajem

Symulator lotu VR Sanie Mikołaja wynajem, gogle VR do wynajęcia na imprezę firmową

Gry na gogle VR do wynajęcia i symulator lotu VR sańmi Mikołaja

Nawet kiedy grudniowa pogoda spłata nam figla i nie obdarzy białym puchem, wykorzystując gogle VR do wynajęcia na zimowy event możemy poczuć klimat zaśnieżonych świąt. Mamy mnóstwo aplikacji VR, które świetnie podkreślą symulator lotu VR sańmi Mikołaja na wynajem:

  • lot sańmi z Mikołajem (poznajemy fabrykę prezentów, później zaczynamy podróż dookoła świata rozwożąc zabawki)
  • rozdawanie prezentów prosto z sań – interaktywna gra na gogle VR
  • zimowy roller coaster – pozycja obowiązkowa na każdej imprezie VR

Nasze gogle VR na wynajem (Oculus Rift na wynajem i HTC Vive na wynajem) plus symulator lotu VR saniami Mikołaja do wynajęcia sprawią, że Wasz zimowy event zostanie najbardziej zapamiętaną imprezą firmową roku!