Symulator rajdowy VR na ruchomej platformie i gogle VR do wynajęcia na event

Mamy w swojej ofercie do wynajęcia wiele atrakcji na event każdego rodzaju. Zauważyliśmy, że dużym powodzeniem cieszą się atrakcje motoryzacyjne, dlatego mamy aż 3 rodzaje symulatorów samochodowych! Klasyczny symulator rajdowy VR, symulator wyścigowy VR na hydraulicznych podnośnikach i nasz najnowszy nabytek, z którego jesteśmy szczególnie dumni: ruchomy symulator VR 3DOF na wynajem. Właśnie ten ostatni dał uczestnikom imprezy w ostatni weekend ogromną dawkę zabawy i emocji. Dla niezainteresowanych motoryzacją przygotowaliśmy aż 3 stanowiska z goglami VR!

Ruchomy symulator wyścigowy VR 3DOF na event do wynajęcia

Symulator rajdowy VR- wynajem na event

Symulator wyścigowy VR na ruchomej platformie to nie lada gratka dla fanów adrenaliny, prędkości i mocnych doznań. To masywna konstrukcja na podwyższeniu, od razu rzucająca się w oczy (jak wiadomo, czerwone samochody mają więcej mocy, dlatego nasz symulator rajdowy VR 3DOF jest właśnie w takim kolorze). Kubełkowy fotel prosto z wyścigówki dopełnia efektu, szczególnie połączony ze sportową kierownicą, drążkiem zmiany biegów, pedałami. Ruchomy symulator rajdowy VR na wynajem to niesamowita okazja żeby poprowadzić najszybsze maszyny świata na prestiżowych torach. Aby całość spełniała takie zadanie, potrzebujemy oczywiście gogli VR! Używamy tylko najlepszych- Oculus Rift lub HTC VIVE. Kiedy mamy już komplet- okulary VR na głowie, siedzimy w fotelu naprzeciwko wielkiego ekranu TV- zaczyna się prawdziwa zabawa. Symulator rajdowy VR 3DOF do wynajęcia trzęsie, szarpie, oddaje wszelkie przeciążenia. Tylko od kierowcy zależy, co poczuje. Jeżeli zapanuje nad autem, jazda będzie intensywna ale stabilna, jeśli jednak nie poradzi sobie z kierownicą najlepiej, nasz symulator samochodowy VR na podnośnikach na pewno da mu to odczuć.

Gogle VR – wynajem na każdy event

Gogle VR na imprezę do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia to najważniejszy sprzęt do wirtualnej rzeczywistości, na nich opierają się wszystkie inne atrakcje z tej kategorii. Gogle VR na wynajem oferują największy wachlarz gier i aplikacji, dzięki czemu sprawdzą się na imprezę firmową, na targi, na piknik, na konferencję czy też na szkolenie lub na dzień otwarty. Stanowisko z okularami VR nie zajmuje dużo miejsca, co jest bardzo ważne, szczególnie na targi. Gogle VR na wynajem zapewniają niezapomniane wrażenia, dla każdego kto założył nasze gogle po raz pierwszy było to niesamowite wrażenie i efekt “wow!”.