Symulator snowboardu i gogle VR na event dla dzieci

Ferie zimowe już na półmetku, właśnie rozpoczęły się m.in. dla województwa mazowieckiego. Z tej okazji, we współpracy z “Oligo- kreatywne animacje dla dzieci” świętowaliśmy z dzieciakami, które świetnie bawiły się dzięki okularom VR i symulatorowi snowboardu. Nasze atrakcje na event sprawdzają się dla każdej grupy wiekowej 🙂 Tym razem impreza dla dzieci, jednak wiemy, że na imprezę firmową, na konferencję, na targi czy na piknik także nie zawiodą. Wynajmij symulator snowboardu i gogle VR na imprezę i ciesz się zadowoleniem swoich gości.

Symulator snowboardu na wynajem

Symulator snowboardu i gogle VR na wynajem

Symulator snowboardu do wynajęcia to jedna z najczęściej wybieranych zimowych atrakcji na imprezę z naszej oferty. Symulator snowboardu bazuje na specjalnej desce mierzącej balans- dzięki temu każde przechylenie i ruch są rejestrowane i przenoszone do gry. To świetna zabawa, okazja do rozgrzania się przed wizytą na prawdziwym stoku, lub spróbowania swoich sił na desce pierwszy raz. Symulator snowboardu do wynajęcia to klasyczne zjazdy ale też skoki i triki. Na życzenie możemy zorganizować i poprowadzić konkurs, który wyłoni najlepszego snowboardzistę na imprezie.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR do wynajęcia to podstawa wirtualnej rzeczywistości. Okulary VR na wynajem przenoszą graczy do innego świata, ich możliwości są właściwie nieograniczone. Korzystamy ze sprzętu najwyższej jakości: Oculus Rift lub HTC Vive by zapewnić najlepsze doznania. Nasz sprzęt jest wyposażony w czujniki i kontrolery, które przenoszą ruchy uczestnika do gry. Największą przewagą jaką mają gogle VR na wynajem, jest różnorodność. Mamy do dyspozycji niezliczoną ilość gier i aplikacji, które dopasowujemy do preferencji klienta lub motywu przewodniego imprezy. Gogle VR do wynajęcia mogą zabrać gości w daleką podróż po nieznanych krainach, w głębiny oceanów a nawet… w kosmos! Dla dzieci polecamy różnorodne aplikacje edukacyjne lub gry typowo ruchowe, które pozwolą najmłodszym się wyszaleć. Rollercoaster, skoki ze spadochronem czy na bungee, huśtawki dla odważnych- to propozycje dla miłośników adrenaliny. Gogle VR na wynajem to strzał w dziesiątkę na każdą imprezę! Zadowolenie i długie godziny zabawy gwarantowane!

Wynajmij atrakcje na event