Wirtualna Rzeczywistość na event po raz kolejny okazała się strzałem w dziesiątkę.

 

Gogle VR na wynajem pomagają nam realizować coraz to trudniejsze i bardziej dostosowane do Klienta imprezy. Tym razem na dwóch stanowiskach nasz sprzęt Vr na wynajem oprowadzał gości po Dubaju oraz zapewniał wysoką dozę adrenaliny przy spacerze nad przepaścią. Bardzo motywujące do dalszej pracy są pozytywne opinie uczestników imprezy i ich uśmiechy na twarzach.

 

Gogle wirtualne – pomysł na imprezę firmową

 

Sprzęt Vr - wynajem na event

Sprzęt Vr – wynajem na event

Nasz sprzęt VR do wynajęcia taki jak gogle vr Oculus Rift, HTC Vive czy PlayStation VR to gwarancja udanej rozrywki i świetne atrakcje eventowe. Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia gwarantuje 100 % dopasowanie się do eventu. Spełniamy każde marzenie i możemy dostosować się do każdego motywu przewodniego imprezy firmowej.

Mamy gotowe pomysły, przygotowane pakiety atrakcji i duże doświadczenie w ich realizacji. Impreza z okularami VR może przebiegać według poniższych motywów:

  • adrenalina i emocje
  • przygoda w kosmosie
  • zwiedzanie świata
  • park rozrywki – roller coaster, diabelski młyn, gry zręcznościowe
  • impreza dla dzieci – bajki, proste i przyjemne gry
  • gry sportowe – piłka nożna, boks, tenis
  • rozładowanie emocji – strzelanki itp.
  • pakiet horrorow

Zrealizujemy również każdy pomysł jaki przyjdzie Ci do głowy. Sprawdź nas.

 

Wynajem konsol – pomysł na event

Równie dobrym pomysłem zapewnienia atrakcji na imprezę firmową są konsole PlayStation 4 i PSVR do wynajęcia.  Do dyspozycji uczestników eventu oddajemy dwa sposoby rozgrywki:

Ruchowe gry na PlayStation do wynajęcia : gogle PlayStation VR wraz z kontrolerami MOVE dają możliwość przeżycia niecodziennej przygody na imprezie firmowej. W naszym pakiecie gry na PlayStation VR doskonale wpisują się w charakter wielu imprez firmowych. Gry sportowe, strzelanki, gry zręcznościowe, symulator samolotu oraz wiele innych tytułów to przepis na najlepszy pomysł na imprezę firmową.

Nasza wypożyczalnia konsol na event gwarantuje również tradycyjny sposób gry z kontrolerem Dualshock®4. Duży atutem tego sposobu gry jest wysoki komfort i wygoda. Rozsiądź się na naszej wygodniej kanapie przed 50” telewizorem i ciesz się tym nietypowym dniem w pracy gdy jednym z obowiązków jest dobra zabawa. Wynajmij PlayStation na imprezę firmową i miej gwarancję udanej atrakcji na event.