Retro atrakcje do wynajęcia

Flippery i automaty arcade to popularne w latach 80 i 90 automaty do gier. Można było je spotkać w salonach do gier lub pubach. Dziś są jedną z popularniejszych atrakcji na różnego rodzaju eventach. Jeśli dodamy do tego odpowiednią oprawię muzyczną i wizualną Twoja impreza może stać się party rodem z minionego stulecia.

Flipper wynajem na imprezę

Flipper do wynajęcia

Flipper do wynajęcia

Flipper, lub inaczej pinball to kultowy w latach 80 automat do gry. Zawsze gromadziły się wokoło niego tłumy chętnych graczy oraz obserwatorów.  Dziś flipper na wynajem podbija serca gości imprez. Dostarcza nie tylko emocjonującą rozgrywkę, ale cieszy również oczy świetnymi efektami wizualnymi w postaci kolorowych świateł i dźwięków wydobywających się z maszyny po odblokowaniu dodatkowych bonusów. Flipper do wynajęcia to maszyna, na której możemy grać indywidualnie lub włączyć grę na aż 4 graczy naprzemiennie. Dzięki czemu jest to świetna atrakcja do zorganizowania mini konkursu dla gości.

Automat Arcade na event

Automat Arcade wynajem na imprezę

Automat Arcade wynajem na imprezę

Automat Arcade to kolejna popularna maszyna do gry. W jej bogatej bibliotece znajdziecie takie gry jak Pac-Man, Tetris, Street Fighter, Bomberman, Donkey Kong, ale i wiele wiele innych pozycji. Arcade do wynajęcia do stanowisko jedno lub dwu osobowe- znaczy to, że możemy stoczyć rozgrywkę samodzielnie lub z partnerem w teamie lub przeciwko sobie. Automat arcade do wynajęcia to również zbiór gier sportowych, takich jak football, siatkówka, czy wyścigi samochodowe- co daje możliwość wynajmu tej atrakcji nie tylko na imprezy retro ale i również te o tematyce sportowej.

Konsola retro wynajem

Konsola retro wynajem na event

Konsola retro wynajem na event

Konsola retro to popularna gamingowa atrakcja z lat naszej młodości. Konsola Pegazus, Atari, czy Sega- jaką z tych konsol mieliście u siebie w domu? Wykorzystując naszą atrakcję konsola retor na wynajem możecie stoczyć rozgrywkę ze znajomym jak za starych dobrych czasów. Na konsolach znajdziesz takie gry jak np. Tank1990, Contra, Dr Mario, Space Invaders. Stanowisko gamingowe w klimacie retro uzupełni spotykany w każdym domu stary kineskopowy telewizor.

Nasze retro atrakcje sprawdzą się doskonale na różnego rodzaju eventach takich jak targi, konferencje, imprezy integracyjne, imprezy firmowe czy nawet komunie. Nasze usługi świadczymy na terenie całej Polski. Skontaktuj się z nami telefonicznie (tel. 508 – 335- 229) lub mailowo (info@vrteam.pl) – przygotujemy dla Ciebie indywidulaną ofertę na atrakcje eventowe na wynajem.