Symulatory rajdowe vr  – szyta na miarę atrakcja na imprezę firmy motoryzacyjnej

Symulator Rajdowy VR na imprezę

Kolejny event za nami! Tym razem mieliśmy przyjemność przedstawić jako pomysł na imprezę firmową, nasze symulatory rajdowe. Biorąc pod uwagę Klienta, giganta z branży motoryzacyjnej, nie mogliśmy zaproponować niczego lepszego. Symulator samochodowy VR do wynajęcia to niepowtarzalna okazja, żeby poczuć się jak prawdziwy kierowca rajdowy, nawet nie mając prawa jazdy 😉

Symulator samochodowy VR to pomysł na event dla najbardziej wymagających

Kto z nas nie marzy o zawrotnej prędkości i dawce adrenaliny? Dzięki naszym symulatorom rajdowym, uczestnicy eventu mogli to poczuć na własnej skórze, bez ryzyka wypadku czy dostania mandatu! To pomysł na imprezę zarówno dla dorosłych jak i dla dzieci. Symulator samochodowy VR na wynajem, umożliwia wcielenie się w rolę kierowcy luksusowego auta, które do tej pory pozostawało jedynie w sferze marzeń. Najszybsze auta świata znajdują się na wyciągnięcie ręki, dzięki symulatorowi na wynajem! To pomysł na event dla ceniących sobie zarówno emocje, jak i bezpośrednie doznania, zapewniane choćby przez kubełkowe, rajdowe fotele. Świetnie odwzorowuje jazdę samochodem, wstrząsy i przeciążenia.

Atrakcje na imprezę firmową, pomysł na konferencję

Jeżeli szukasz wyjątkowego rozwiązania, które zadowoli nawet najbardziej wybrednych czy wymagających klientów i gości, Symulator jest tym, czego potrzebujesz na event. Nasze symulatory rajdowe dostępne aż w trzech rodzajach:

  • klasyczny symulator rajdowy
  • symulator rajdowy Vr na wynajem
  • symulator rajdowy na podnośnikach – odwzorowuje przeciążenia

Pomysł na event? Symulator!