Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości Virtuix Omni

Do tej pory mieliśmy na oczach gogle, a w rękach trzymaliśmy kontrolery. Wykonywanie ruchów w grze oczywiście było możliwe, ale trochę ograniczone z racji okablowania gogli. Dlatego to w naszej ofercie znalazła się bieżnia do wirtualnej rzeczywistości na wynajem.

Gogle VR Warszawa wynajem dają nieograniczone możliwości przenoszenia się w świat wirtualny. Teraz jest to jeszcze wygodniejsze, przy pomocy naszego nowego nabytku jakim jest platforma Virtuix Omni.

Urządzenie to doskonałe odzwierciedla naturalne ruchy gracza, wykonywane podczas gier ruchowych, np. bieganie. Przemieszczając się na platformie przemieszczamy się również w grze, możemy poruszać się w przód, tył czy też na boki. Jest to możliwe dzięki wklęsłemu podłożu platformy oraz specjalnemu obuwiu uzbrojonym w czujniki. Nad naszym bezpieczeństwem czuwa obręcz i pasy jakimi jesteśmy do niej przypięci.

Gogle VR na wynajem, jakie są kompatybilne z tą platforma to gogle HTC Vive.

 

 

 

Platforma Virtuix Omni wynajem- nowy wymiar wirtualnych marzeń

O ile siedzenie w fotelu z goglami na oczach było dużym przeżyciem to platforma VR na wynajem jest o wiele fajniejsza. Lubicie gry ruchowe, skradanie się, śledzenia kogoś czy bieganie w poszukiwaniu skarbów? Bieżnia do wirtualnej rzeczywistości  jest idealnym rozwiązaniem. Robiąc 1 krok na platformie robicie 1 krok w grze. Odzwierciedlenie naszych ruchów w grach, skupienie się na tym jest o bardziej ekscytujące niż zwyczajne ruszanie kontrolerami z pozycji siedzącej na fotelu. Z całą pewnością można złapać zadyszkę, ale takie efekty uboczne są jak najbardziej pożądane przez gracza 🙂

 

Platforma Virtuix Omni na imprezę

Virtuix Omni na wynajem to naprawdę super atrakcja na event firmowy czy też prywatną imprezę. Dzięki temu urządzeniu Wasi goście jeszcze bardziej przeniosą się w świat wirtualny. Można śmiało rzec, że nie będą chcieli zejść z platformy, a kiedy już to nastąpi na ich twarzach będzie malował się bardzo szeroki uśmiech i zachwyt. W naszej ofercie jest bardzo dużo gier ruchowych dzięki temu każdy będzie mógł wybrać coś idealnego dla siebie.