Najlepsze atrakcje outdoorowe – wirtualna rzeczywistość, gogle vr, symulator rajdowy, platforma do vr Virtuix Omni

Wirtualna rzeczywistość wynajem na piknik

Już chyba każdy wie czym są gogle vr do wynajęcia. Nie ma się co dziwić, że jest to jedna z najbardziej popularnych atrakcji na event w roku 2018. Dzieje się tak z kilku przyczyn:

  • odczucia w wirtualnej rzeczywistości wiernie imitują te prawdziwe (szczególnie uczucie spadania przy roller coasterach i skoku na bungee)
  • gry i aplikacje vr dostosujemy do każdego wydarzenia – trudno nas zagiąć 🙂
  • możliwość przeprowadzenia konkursów
  • możliwość przeprowadzenia imprez tematycznych – np. gry piłkarskie w związku z Mundial 2018
  • vr to naprawdę świetna zabawa dla małych i dużych
  • vr to również narzędzie marketingowe, które skutecznie przyciąga zainteresowanie ludzi – zapytaj nas o sprawdzone metody

Pracujemy wyłącznie na najlepszym sprzęcie – wynajmij gogle VR HTC Vive, Oculus Rift, PlayStation VR, Samsung Gear.

Symulatory rajdowe do wynajęcia na piknik

W naszej ofercie znajduje się kilka symulatorów samochodowych. W związku z tym jesteśmy elastyczni i możemy zaproponować właściwe rozwiązanie zarówno dla Klientów wymagających najnowszych, najlepszych i najbardziej prestiżowych rozwiązać jak i dla Klientów organizujących niskobudżetowy event, którym zależy na zabawie na dobrym poziomie.

  • Symulator rajdowy do wynajęcia –  jest rajdowy fotel osadzony na stalowym stelażu. Symulator wyposażony jest w najlepszą kierownicę Thrust Master T500RS wraz z trzema pedałami. Gracz widzi obraz z gry na 50″ calowym telewizorze znajdującym się przed symulatorem.
  • Symulator rajdowy VR do wynajęcia – jest to wzbogacona wersja powyższego symulatora. W tym przypadku gracz zakłada gogle VR i momentalnie przenosi się do środka samochodu wyścigowego. Wszystkie zakręty czy hamowanie czuć w całym ciele a emocje  są naprawdę wysokie.
  • Symulator rajdowy – przeciążenia – to dużą maszyna osadzona na podnośnikach. Symulator kręci się, przechyla, trzęsie i obraca symulując zachowanie rajdówki podczas wyścigu. Ten symulator WRC do wynajęcia świetnie odwzorowuje przeciążenia.

Wynajmij Virtuix Omni – chodzenie po grach VR

Platforma do wirtualnej rzeczywistości wynajem

Platforma do wirtualnej rzeczywistości wynajem

Wielokierunkowa platforma do chodzenia po grach VR Virtuix Omni to najwyższej klasy osiągnięcie w świecie VR oraz atrakcji na event. Do niedawna było to możliwe jedynie w filmach Science Fiction. Teraz marzenie wielu osób stało się rzeczywistością – możemy poruszać się w świecie VR wykonując ruchy ciała w świecie rzeczywistym.

Bieżnia Virtuix Omni to nie tylko strzelanki!

Gier na bieżnię Virtuix Omni polegających na bieganiu i strzelaniu jest dużo jednakże ta maszyna to o wiele więcej.

Relaksacyjne spacery po plaży, po górach, w kosmosie, tory przeszkód (możemy zorganizować konkurs), gry na czas, łucznictwo i wiele innych gry, które sprawią, że bieżnia VR Virtuix Omni będzie najlepszą atrakcją na Twojej imprezie.