Bieżnia VR Virtuix Omni do wynajęcia

Przyciagająca wzrok, imponująca konstrukcja to gwarancja niesamowitych przeżyć – bieżnia VR Virtuix Omni przeniesie Cię w zupełnie nowy wymiar rozrywki! Wielokierunkowa platforma umożliwia bieganie i chodzenie w grze, niczym w filmie Spielberga “Player One”.

Bieżnia Virtuix Omni na wynajem

Jest to całkowicie bezpieczne urządzenie, które pozwala “wejść bardziej” w wirtualny świat. Robiąc prawdziwe kroki, poruszamy się w grze. Specjalna uprząż utrzymuje nas w miejscu, jednocześnie umożliwiając obracanie się w dowolnym kierunku i swobodę ruchów. W połączeniu z goglami VR HTC Vive do wynajęcia otrzymujemy niezwykłą i niezapomnianą przygodę. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk i realna możliwość poruszania się to gwarancja niesamowitej rozrywki, którą każdy będzie wspominał przez długie czasy.

Atrakcje VR – bieżnia Virtuix Omni do wynajęcia

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki

Bieżnia VR na imprezy integracyjne, firmowe, pikniki, urodziny

Postapokaliptyczny świat niczym z The Walking Dead i walka z zombiakami? Wyprawa na sawannę oraz podziwianie słoni i żyraf? A może podróż w czasie do ery dinozaurów? To wszystko jest możliwe dzięki wirtualnej technologii! To doskonała atrakcja dla spokojnych, jak i spragnionych wrażeń ludzi. Bieżnia VR na wynajem oferuje bogaty wybór gier, które dopasujemy do gustu zainteresowanych. Już nie musisz zastanawiać się, jak czuje się bohater horrorów – dzięki temu urządzeniu możesz odwiedzić nawiedzoną willę pełną duchów i demonów – o ile starczy Ci odwagi!

Atrakcje na wydarzenie – gogle HTC Vive do wynajęcia

Gogle do wynajęcia HTC Vive

Gogle do wynajęcia HTC Vive

W naszej ofercie znajduje się wiele interesujących pozycji – bieżnia Virtuix Omni to dopiero początek. Dla fanów bardziej statycznych przeżyć idealnie sprawdzą się po prostu gogle HTC Vive na wynajem. Poruszanie się w grze odbywa się za pomocą specjalnych kontrolerów trzymanych w dłoniach, które także umożliwiają nam ingerencją w wirtualną rzeczywistość. Obrona zamku przed orkami, pływanie w oceanie razem z delfinami i żółwiami, walka na rzymskiej arenie czy przejażdżka kolejką górską – wirtualna rzeczywistość nie zna żadnych ograniczeń!