Oldschoolowe atrakcje na event: konsole retro, automat arcade, flipper

Sezon eventowy w pełni, każdego tygodnia atrakcje na imprezę z naszej oferty umilają czas uczestnikom na co najmniej kilku wydarzeniach. Ostatnio goście bawili się w stylu oldschool czyli: konsole retro, automat do gry arcade i flipper na wynajem. Nasz sprzęt na imprezę retro w pełnio oddaje klimat minionych dekad, jest oryginalny jednak odrestaurowany i regularnie sprawdzany. To sprawia, że nasze atrakcje na event retro są niezawodne i gwarantują uczestnikom moc świetnej zabawy i emocje, bez ryzyka jakichkolwiek problemów technicznych 🙂

Retro konsole do wynajęcia na imprezę

Konsole retro na wynajem na event

Konsole retro wprowadziliśmy do oferty atrakcji oldschool jako pierwsze- na życzenie jednego z Klientów. Jak się okazało, to był strzał w dziesiątkę, obecnie retro konsole są jednymi z najczęściej wybieranych atrakcji na event. Konsole retro do wynajęcia to esencja lat 90, kiedy gry wideo królowały niemal w każdym domu. Wyparte przez komputery, odeszły na jakiś czas w zapomnienie, by teraz powrócić ze zdwojoną siłą. Posiadamy na wynajem prawdziwe perełki i kultowe pozycje z kategorii oldschool: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga, Sega… Większości gości nie trzeba ich przedstawiać, w połączeniu z kineskopowymi telewizorami przenoszą graczy w czasy dzieciństwa czy młodości. Dla młodszych uczestników konsole retro są paradoksalnie powiewem świeżości!

Automat do gier arcade do wynajęcia na Twój event

Automat arcade na imprezę

Automaty do gier arcade na wynajem cieszą się coraz większą popularnością, bo są stosunkowo rzadkie. W latach 80 i 90 można było spotkać je tylko w salonach gier, barach czy pubach. Dzięki nam mogą teraz uświetnić Waszą imprezę. Automat arcade do wynajęcia to stosunkowo duża maszyna, od razu przyciągająca uwagę.  Donkey Kong, Defender czy wreszcie Mario Bros to kultowe tytuły, w które uczestnicy mogą zagrać dzięki automatom arcade na wynajem. Zabierają graczy w podróż do przeszłości, dostarczając przy tym jak najbardziej aktualną rozrywkę i zabawę.

Flipper na wynajem- impreza firmowa

Flipper do wynajęcia na imprezę to strzał w 10!

Flipper do wynajęcia na imprezę firmową pojawia się w zapytaniach coraz częściej. Pinball (tak brzmi oficjalna nazwa) to szybka acz wciągająca zabawa, która potrafi dostarczyć niesamowitych emocji. Flipper na wynajem to klasyczna atrakcja zręcznościowa, trzeba wykazać się nie lada refleksem, żeby wygrać z dziko gnającą po stole kulką. Do tego feeria migających świateł i dźwięków, która może skutecznie rozproszyć gracza. Ciężko oprzeć się magnetyzmowi tej maszyny. Flipper do wynajęcia na imprezę to doskonały pomysł, szczególnie kiedy motywem przewodnim jest oldschool ale nie tylko. Nasze retro atrakcje na wynajem sprawdzają się świetnie na imprezę firmową, na piknik, na targi czy na urodziny.