Gogle VR do wynajęcia w każdych warunkach- okulary VR w fabryce

Gogle VR na wynajem zazwyczaj są promowane na event, na konferencje, na targi, na imprezę firmową, na piknik czy na festyn. My jak zwykle idziemy o krok dalej i udowadniamy, że jesteśmy w stanie spełnić każde życzenie klienta. Dziś relacja prosto… z fabryki! Gogle VR do wynajęcia z naszej oferty wszędzie doskonale się sprawdzą, o czym świadczy nietypowe miejsce naszej realizacji.

Gogle VR – wynajem, rozrywka w nieoczekiwanym miejscu

Gogle VR- wynajem w… fabryce!

Nasze gogle VR do wynajęcia były już na naprawdę różnych wydarzeniach, w bardzo nietypowych miejscach. Warto to zaznaczyć, gdyż okulary VR na wynajem nie są zarezerwowane tylko na eleganckie, oficjalne imprezy czy wydarzenia. Byliśmy już na najwyższych piętrach wieżowców, w eleganckich hotelach i na barkach ale także na festynach, dożynkach, w mini zoo czy na… wyścigach konnych! Gogle VR do wynajęcia sprawdzą się na absolutnie każdy event. Okulary VR na wynajem to rozwiązanie na brak czasu czy niemożność zorganizowania wyjścia dla wszystkich pracowników w jednym czasie. Tak dzieje się w przypadku firm produkcyjnych, w których jest system zmianowy. Na szczęście dojeżdżamy do klienta i zajmujemy się wszystkim, uczestnikom pozostaje tylko dobrze się bawić 🙂

Atrakcje dla Twojej firmy- gogle VR wynajem

Okulary VR do wynajęcia na każdą okoliczność

Gogle VR do wynajęcia sprawdzają się w każdym miejscu, bez względu na branżę, ilość czy wiek uczestników. Okulary VR są uniwersalną rozrywką dzięki ogromnemu wyborowi gier i aplikacji- każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi konsultanci profesjonalnie doradzą niezdecydowanym i sprawią, że gogle VR na wynajem podbiją serca graczy. Wykorzystujemy tylko najlepsze gogle VR- Oculus Rift lub HTC VIVE, by zapewnić najwyższą jakość obrazu i dźwięku, dzięki czemu uczestnicy przeniosą się w świat wirtualnej rzeczywistości wszystkimi zmysłami. To możliwe poprzez obraz i dźwięk bezpośrednio w goglach ale ważnym elementem są także kontrolery, które na czas rozgrywki zamieniają się w wirtualne ręce. Możemy chwytać przedmioty, wspinać się, malować, uprawiać sport, podziwiać piękne widoki i obce kraje… Moglibyśmy tak wymieniać bez końca. Najlepiej przekonać się na własnej skórze, jakie możliwości otwierają przed nami gogle VR do wynajęcia i Wirtualna Rzeczywistość.