Atrakcje VR wynajem na imprezę

Wakacje powoli dobiegają końca, są to więc ostatnie chwile, aby cieszyć się wydarzeniami plenerowymi. Jak sprawić, by taki event był niezapomnianym przeżyciem dla uczestników? Gogle VR na wynajem zrobiły furorę na ostatniej realizacji “pod chmurką” – i to dosłownie! Stanowisko VR do wynajęcia stanęło tym razem na dachu jednego z wieżowców w Warszawie.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle VR Beat Saber wynajem na event

Gogle VR Beat Saber wynajem na event

Okulary wirtualnej rzeczywistości na event okazały się strzałem w dziesiątkę. Biblioteka dostępnych gier to setki pozycji, które możemy dopasować do wielu motywów przewodnich: kosmos, woda, podróże, sport, adrenalina, emocje, wesołe miasteczko i wiele innych. Tym razem skupiliśmy się na ogólno-rozrywkowych aplikacjach – gogle VR na wynajem zabrały gości na przejażdżkę roller coasterem, w podróż w głąb oceanu, no i nie możemy zapomnieć o najpopularniejszej grze Beat Saber. Ten muzyczno-zręcznościowy tytuł podbił serca ludzi na całym świecie – w tym przypadku nie było inaczej. Gogle VR wynajem na imprezę to doskonała zabawa zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Symulator VR na wynajem

Statyczny symulator rajdowy VR

Statyczny symulator rajdowy VR

Kolejnym etapem rozwoju technologii VR są symulatory do wynajęcia na imprezę. W naszej ofercie znajduje się kilka interesujących pozycji w tym temacie:

  • symulator samochodu rajdowego, F1
  • symulator ciężarówki
  • symulator lotu
  • symulator rollercoastera (kolejki górskiej)
  • symulator łazika marsjańskiego

Posiadamy symulatory na wynajem w wersji statycznej oraz ruchomej (na hydraulicznych siłownikach). Dzięki temu fotel, na którym siedzi gracz, porusza się, trzęsie, obraca – adekwatnie do tego, co dzieje się w danym momencie w grze. Wynajem symulatora ruchomego VR to gwarancja niesamowitych przeżyć!

Wynajem bieżni VR

Virtuix Omni Bieżnia VR wynajem

Virtuix Omni Bieżnia VR wynajem

Chodzenie w wirtualnym świecie – oczywiście! Nasze atrakcje eventowe do wynajęcia spełnią Twoje najskrytsze marzenia. Virtuix Omni na wynajem to specjalna platforma, która przenosi kroki uczestnika prosto do świata gry. Chcesz się przekonać, jak czuli się bohaterowie z serialu “The Walking Dead”? Nie zastanawiaj się dłużej – sprawdź to sam! Bieżnia VR zabierze Cię do postapokaliptycznego świata, gdzie zmierzysz się z zombiakami. Stabilna konstrukcja utrzymuje gracza w bezpiecznej pozycji, a ruchome obręcze umożliwiają pełną mobilność. Wynajem bieżni VR na imprezę to zupełnie inny wymiar rozrywki. Atrakcje VR do wynajęcia na event przywieziemy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Białystok, Łódź, Lublin, Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław. Napisz do nas (info@vrteam.pl) lub zadzwoń (tel: 508 335 229), a my przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję “Wirtualna rzeczywistość na imprezę”.