Gogle VR wynajem do domu

Obecna sytuacja w kraju sprawia, że większość czasu spędzamy w domowym zaciszu. Jak sprawić, aby ten czas nie groził nam nudą? Odpowiedź jest prosta: gogle VR do wynajęcia!

Okulary wirtualnej rzeczywistości na wynajem

Jest to doskonała atrakcja zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych. Bogaty wybór aplikacji to gwarancja, że każdy odnajdzie coś dla siebie – podróże dookoła świata, gry zręcznościowe, strzelankowe, muzyczne, bajki oraz filmy w technologii 360 i wiele, wiele więcej. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk i specjalne kontrolery sprawiają, że błyskawicznie przenosimy się do innego, niesamowitego wymiaru rozrywki. Gogle Oculus Rift i HTC Vive na wynajem to niezwykłe przygody w wirtualnym świecie – doskonałe rozwiązanie na domową nudę.

Mobilne gogle VR – Samsung Gear do wynajęcia

Gogle VR Samsung Gear na wynajem do domu

Gogle VR Samsung Gear na wynajem do domu

Ograniczona przestrzeń mieszkania nie ogranicza możliwości VR – korzystanie z mobilnych gogli Samsung Gear na wynajem zajmuje tyle miejsca, ile siedzenie na krześle. To proste okulary VR wykorzystujące smartphone do wyświetlania obrazu. Możemy tu odbyć takie przeżycia, jak przejażdżka kolejką górską, podróż do zagranicznych krajów, spotkanie z super bohaterami czy postapokaliptyczną walkę z zombiakami. To wszystko jest możliwe bez wychodzenia z domu – wystarczy, że zadzwonisz do nas, a nawet już jutro sprzęt będzie u Ciebie, przygotowany do działania i zabawy. Siedząc na krześle czy ulubionym fotelu możesz odbywać fantastyczne przygody w wirtualnej rzeczywistości.

Gogle Lenovo Star Wars Jedi Chellenges wynajem

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Gogle Lenovo Jedi Challenges do wynajęcia

Jesteś fanem Gwiezdnych Wojen? Zawsze marzyłeś o zostaniu Rycerzem Jedi i walce z Lordem Varderem? Twoje marzenia są na wyciągnięcie ręki – gogle Lenovo Jedi Challenges umożliwiają spotkanie trzeciego stopnia z najpopularniejszymi postaciami serii George’a Lucasa. Okulary te wykorzystują technologię rozszerzonej rzeczywistości – nakładają wirtualny obraz na prawdziwe otoczenie. Yoda w Twoim pokoju, Obi Wan stojący koło Twojego biurka? Żaden problem! Uzbrój się w gwiezdny miecz i walcz z Kylo Renem o lepszą przyszłość galaktyki!