Gogle VR, konsole Xbox 360 kinect wynajem na event

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to doskonała rozrywka dla każdego, bez względu na wiek, dostosowujemy naszą ofertę w zależności od preferencji Klienta. Ostatnio nasze gogle VR do wynajęcia oraz konsole Xbox 360 kinect stanowiły atrakcję na oficjalnym jubileuszu, na którym gośćmi byli przede wszystkim najmłodsi ze swoimi rodzicami. Zarówno gogle VR (Oculus Rift) na wynajem jak i oczywiście konsole Xbox 360 kinect do wynajęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem.

Gogle VR – wynajem na imprezę

Gogle VR, konsole Xbox 360 kinect wynajem na event

Gogle VR do wynajęcia to podstawa- Wirtualna Rzeczywistość na wynajem na nich właśnie się opiera. Na ostatnim evencie korzystaliśmy z gogli Oculus Rift. Oculus Rift do wynajęcia to najwyższa półka, jeśli chodzi o sprzęt do Wirtualnej Rzeczywistości. Gogle VR na wynajem to tylko część zestawu, poza tym są także czujniki ruchu przenoszące ruchy uczestnika do gry. Nie wolno zapominać o kontrolerach, zmieniających się w wirtualne ręce w trakcie gry. Niewątpliwą zaletą jaką posiadają gogle VR do wynajęcia Oculus Rift jest mnogość aplikacji- z pewnością znajdziemy odpowiednią dla każdego! Strzelanki, wyścigi, loty, pływanie, łamigłówki, malowanie, podróże dzięki filmikom 360… Jeden artykuł nie jest w stanie opisać wszystkich możliwości jakie posiadają gogle VR do wynajęcia.

Konsole Xbox 360 kinect – wynajem na urodziny

Gogle VR, konsole Xbox 360 kinect wynajem na event

Konsole Xbox 360 kinect do wynajęcia to alternatywa dla gogli VR. Konsole na wynajem szturmem podbiły świat graczy i nie dają się zdetronizować od lat. Technologia KINECT sprawia, że do gry angażujemy całe nasze ciało- postacią sterujemy wykonując ruchy, które są przenoszone do gry. Konsole Xbox na wynajem to doskonała rozrywka, która może wciągnąć na długie godziny. Na szczęście konsole do wynajęcia dodają endorfin a spalają kalorie 😉