Sportowe atrakcje na event

Zima w pełni, co oznacza, że możemy ponownie cieszyć się sportami zimowymi. Właśnie w okresie zimowym najczęściej wybieranymi atrakcjami na event są symulatory nart oraz snowboardu, a także gogle VR z dedykowanymi zimowymi grami.  Nie ważne, czy planujesz imprezę ze znajomymi, czy większy event te atrakcje na event to gwarancja doskonałej zabawy!

Symulator nart i snowboardu na wynajem

Symulator nart i snowboard wynajem

Symulator nart i snowboard wynajem

Symulator nart i snowboard w ułamku chwili zabierze Cię na zaśnieżony stok. Specjalna deska balansowa daje możliwość sterowania w grze za pomocą ruchów własnego ciała. Obciążając delikatnie prawą lub lewą stronę ciała poruszamy postacią w grze. Kontrolery w dłoniach w przypadku symulatora nart działają jak kijki narciarskie- wykonując ruch odpychający nadajemy prędkość postaci. Dodatkowo scenografia w postaci nart i deski snowboardowej, na których umieszczone jest urządzenie balansujące dają jeszcze większe wrażenie śmigania na stoku. Symulator nart i snowboard do wynajęcia zagwarantuje Twoim gościom przednią sportową zabawę.

Gogle VR do wynajęcia na event

gogle VR wynajem na imprezę

gogle VR wynajem na imprezę

Gogle VR- czyli wirtualna rzeczywistość to zupełnie nowy wymiar gry. Niebywałe doświadczenia wizualne, przestrzenny dźwięk, zapierające dech w piersiach widoki, adrenalina- to wszystko doświadczysz dzięki gogle VR na wynajem. W naszej ofercie znajdziesz najnowsze gogle Oculus Rift oraz gogle HTC Vive. Szeroki wybór gier o tematyce sportów zimowych, takie jak jazda na nartach, jazda na snowboardzie, skoki narciarskie, hockey czy też biathlon umożliwią Ci sprawdzenie się w danym sporcie zimowym. Gogle VR na wynajem to atrakcja dla każdego, stanowisko zawsze wzbudza niebywałe zainteresowanie zarówno młodszych jak i starszych uczestników wydarzenia.

Automat arcade do wynajęcia

Automat Arcade wynajem

Automat Arcade wynajem

Kolejną niezwykle popularną w ostatnim czasie atrakcją na event to retro automat Arcade. To urządzenie często spotykane w pubach i salonach gier w latach 80 i 90. Retro automat do gier przeniesie Cię w przeszłość i pozwoli zasmakować najbardziej popularnych w tych czasach gier, takich jak Pac-Man, Street Fighter, Contra. Ale nie zapominamy tu o sportowych grach popularnych w tamtych latach. Były to m.in … Jeśli chcesz zagwarantować swoim gościom powrót do przeszłości, to automat Arcade do wynajęcia jest najlepszym wyborem atrakcji eventowej.