Realizacja: Gogle VR na wynajem na imprezę firmową

Imprezy firmowe to doskonały czas na integrację pracowników i świetną zabawę. Rozwiązanie na takie wydarzenia jest proste: gogle na wynajem od VRTEAM!

Atrakcje eventowe – gogle VR do wynajęcia

Wirtualna rzeczywistość daje nam nowe możliwości rozrywki. W mgnieniu oka przenosimy się w wymarzone miejsce. Walka z robotami niczym superbohater, podróż dookoła świata czy emocjonująca przejażdżka kolejką górską? To wszystko możliwe dzięki goglom VR. Wysoka jakość obrazu oraz przestrzenny dźwięk gwarantują niezapomniane wrażenia. Oferujemy tylko najlepszy sprzęt na rynku: gogle Oculus Rift oraz HTC Vive sprawią, że wydarzenie będzie niecodziennym przeżyciem dla wszystkich gości.

Gogle wirtualnej rzeczywistości na wynajem na imprezę firmową, integracyjną

Gogle VR Oculus Rift na wynajem na imprezę firmową

Gogle VR Oculus Rift na wynajem na imprezę firmową

Bogaty wybór dostępnych aplikacji sprawia, że znajdziemy coś dla każdego – pasjonaci strzelanek będą mieli możliwość uratować świat przed atakiem wroga, a zwolennicy spokojniejszych wrażeń będą zachwyceni wycieczką do magicznych krain. Możemy przygotować listę gier dopasowaną tematycznie do motywu imprezy. Posiadamy wiele gotowych scenariuszy: woda, kosmos, podróże, sport, zima, taniec i inne. Twoje wydarzenie ma inną tematykę? Żaden problem! Dopasujemy gry do tematu imprezy – będzie to event “szyty na miarę”. Profesjonalni pracownicy zajmą się się obsługą, animacją oraz dbaniem o stan techniczny urządzeń, aby zabawa przebiegała bezproblemowo. Gogle VR na wynajem to strzał w 10! jako atrakcje rozrywkowe.

 

 

Nowe standardy bezpieczeństwa – atrakcje eventowe na wynajem

Atrakcje eventowe na wynajem - gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift

Atrakcje eventowe na wynajem – gogle wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift

Podczas zagrożenia COVID-19 organizacja eventów to wyzwanie, na które jesteśmy przygotowani. Pracownicy są wyposażeni w maseczki oraz rękawiczki jednorazowe. Wszystkie urządzenia są systematycznie czyszczone za pomocą specjalnych środków wirusobójczych. Gwarantujemy najwyższy poziom bezpieczeństwa podczas wydarzenia, aby zapewnić maksymalną rozrywkę z zachowaniem wszelkich środków ostrożności. Imprezy firmowe, integracyjne, pikniki, festyny, targi, konferencje – gogle VR do wynajęcia sprawdzą się wszędzie, a wrażenia z korzystania zostawią wspaniałe wspomnienia na długo.