Atrakcje na event z logiem Twojej firmy

Twój branding na naszym sprzęcie

VR Team oprócz samych atrakcji na event, może stworzyć dla Ciebie także cały branding, który zostanie umieszczony na naszym sprzęcie. To doskonały sposób na podkreślenie marki w profesjonalny i spójny sposób. Takie zabiegi promocyjne są szczególnie ważne na konferencjach i targach, gdzie widoczność jest kluczowa, by wyróżnić się z tłumu.

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia z Twoim brandingiem

Branding Twojej firmy na naszym sprzęcie

Wirtualna Rzeczywistość w naszej ofercie to różne rodzaje atrakcji: gogle VR (Oculus Rift, HTC Vive oraz Samsung Gear), bieżnia VR – Virtuix Omni oraz symulatory rajdowe i lotu. Każdą z nich jesteśmy w stanie profesjonalnie zaprezentować podkreślając przy tym logo Klienta. Telewizory na których inni uczestnicy eventu widzą ten sam obraz, co osoba w goglach, stoją na naszych stołach przystosowanych do założenia na nie brandingu. Używamy wysokiej jakości płyt PCV, na których nadrukowujemy logo firmy. Jest widoczne z każdej strony a dzięki specjalnemu systemowi mocowania, nie ulega zniszczeniu podczas montażu i demontażu. Dzięki temu po evencie baner pozostaje nietknięty i można użyć go kolejny raz. Poza tym, możemy przygotować naklejki z logiem, które na życzenie umieścimy na goglach VR.

Twoja marka na naszym sprzęcie – Retro atrakcje na wynajem

Branding Twojej firmy na naszym sprzęcie

Wirtualna Rzeczywistość do wynajęcia to nie jedyne atrakcje jakie możemy zaoferować na Twój event. Branding doskonale sprawdza się na retro atrakcjach. Rozumiemy przez nie oldschoolowe konsole, automaty arcade, flippery i cymbergaje. Na nich stosujemy takie same systemy mocowania jak w przypadku atrakcji opartych na goglach VR. Logo jest doskonale widoczne, nie ma wątpliwości dzięki komu uczestnicy eventu mogą tak przyjemnie spędzić czas, bawiąc się i grając. Możemy nadrukować na płytę nie tylko logo firmy ale także kluczowe hasła czy motto. Wszystko zależy od Klienta, mamy swoich grafików, którzy zaprojektują obraz na życzenie ale także możemy posłużyć się gotową grafiką którą otrzymamy. Najważniejsze jest dla nas zadowolenie Klienta i profesjonalne wykonanie.