Ruchomy symulator roller coaster VR do wynajęcia, symulator rajdowy VR i gogle VR na wynajem na event

Często się zdarza, że wynajmujemy kilka atrakcji na jeden event, tak jak w tym przypadku: symulator roller coastera 3DOF, symulator rajdowy VR i oczywiście gogle VR na wynajem z naszej oferty. Atrakcje do wynajęcia na event są bardzo ważnym elementem wydarzenia, sprawiają, że uczestnicy świetnie się bawią i długo wspominają imprezę. Wirtualna rzeczywistość to pomysł na event, który sprawdzi się doskonale zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Na piknik, na imprezę firmową, na targi czy na konferencję.

Symulator roller coastera VR na ruchomej platformie do wynajęcia na imprezę

Symulator roller coastera VR 3DOF i symulator rajdowy VR do wynajęcia

Ruchomy symulator roller coastera VR 3DOF do wynajęcia to hit na event. Wzbudza niesamowite emocje, jest doskonałym pomysłem dla miłośników mocnych wrażeń. Symulator roller coastera na podnośnikach oddaje bardzo realnie doznania prawdziwej kolejki górskiej. Wagonik przechyla się, szarpie i odzwierciedla wszystkie przeciążenia. Przyciąga wzrok dopracowanymi detalami i spektakularną konstrukcją. W połączeniu z najlepszymi okularami VR, symulator roller coastera VR 3DOF na wynajem przenosi uczestnika do świata wirtualnej rzeczywistości wszystkimi zmysłami.

Symulator wyścigowy VR- adrenalina do wynajęcia

Symulator rajdowy VR na wynajem to gratka dla fanów adrenaliny i prędkości. Kierowca siada w kubełkowym, sportowym fotelu, zakłada gogle VR i jest gotowy w drogę. Profesjonalna kierownica, pedały i drążek zmiany biegów sprawiają, że uczestnik od razu czuje się jak król torów, mogąc prowadzić najszybsze i najdroższe auta świata. Symulator wyścigowy VR to pomysł na event dla każdego, nie wymagamy nawet prawa jazdy 😉

Gogle VR do wynajęcia na event- podstawa Wirtualnej Rzeczywistości

Atrakcje na event, wirtualna rzeczywistość na wynajem

Gogle VR na wynajem to absolutna podstawa wirtualnej rzeczywistości. To właśnie na ich bazie budujemy nasze symulatory: symulator roller coastera VR 3DOF, symulator lotu VR czy rajdowy symulator VR do wynajęcia. Korzystamy tylko z najlepszych okularów VR: Oculus Rift i HTC VIVE, by zapewnić gościom niezapomniane doznania i wrażenia. Ogromny wybór aplikacji i gier sprawia, że gogle VR na wynajem sprawdzą się na event każdego rodzaju. Dopasujemy adekwatne do motywu przewodniego imprezy lub doradzimy jakie wybrać. Gogle VR na imprezę to rozrywka na najwyższym poziomie, która nikogo nie pozostawi obojętnym!