Gogle wirtualnej rzeczywistości

Niezapomniana atrakcja na wynajem, która sprawi, że event będzie niecodziennym przeżyciem – przed Wami gogle VR na wynajem.

Gogle VR do wynajęcia

Gogle są jak telefony komórkowe – nie ma tylko jednego modelu. W naszej ofercie posiadamy wiele urządzeń, które można dopasować do każdego wydarzenia – targi, konferencje, imprezy firmowy, imprezy integracyjne, urodziny w wynajętej sali czy domu. Nasza przeszkolona ekipa pracowników wykona błyskawiczny montaż, co umożliwi na bezproblemową zabawę uczestników. Proponujemy najlepsze okulary VR na rynku – Oculus Rift, HTC Vive oraz mobilne Samsung Gear. Wirtualna technologia zachwyca i kusi do spróbowania zarówno technologicznych fanów, jak i laików komputerowych.

Wypożyczalnia atrakcji

Gogle VR na wynajem - gry sportowe

Gogle VR na wynajem – gry sportowe

Aplikacje dostępne na gogle wirtualnej rzeczywistości zachwycają swoją mnogością i różnorodnością. Każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie – emocjonujące walki z robotami, ekscytujące przejażdżki kolejkami górskimi, a w spokojniejszej wersji podróże dokoła świata czy pływanie w podwodnym świecie z delfinami. Gry można zmieniać dowolnie pomiędzy korzystającymi, a nasz dedykowany pracownik zajmie się nie tylko dbaniem o stan techniczny stanowiska, ale także zachęcaniem ludzi do skorzystania, tłumaczeniem zasad poruszania się w wirtualnym świecie oraz dopasowaniem aplikacji dla uczestników.

Oculus Rift, HTC Vive, Samsung Gear na wynajem

Gogle Samsung Gear wynajem na event

Gogle Samsung Gear do wynajęcia na event

Oferujemy aplikacje dopasowane do wielu motywów: zima, hawaje, piłka nożna, kosmos, adrenalina, podróże, filmy i bajki, sport i inne. Impreza ma inny temat przewodni? Żaden problem – stworzymy specjalną, indywidualną listę gier dopasowaną do tematyki wydarzenia, z której będą mogli korzystać uczestnicy eventu. Gogle VR na wynajem to gwarancja udanej imprezy. Wysoka jakość obrazu, przestrzenny dźwięk oraz możliwość ingerencji w wirtualny świat za pomocą specjalnych kontrolerów w dłoniach sprawią, że poczujemy, jak byśmy naprawdę tam byli. Zaawansowana technologia nie ogranicza nas, a pozwala nam na więcej i to jest właśnie jej prawdziwe piękno – kto by nie chciał na chwilę poczuć się superbohaterem i jako Spiderman czy Kapitan Ameryka uratować świat przed zagładą? 😉