Retro atrakcje: flippery i automaty arcade do wynajęcia na event

Atrakcje retro do wynajęcia mają w naszej ofercie status prawdziwej gwiazdy. Flippery czy automaty arcade na wynajem sprawdzają się świetnie na imprezę firmową o czym przekonaliśmy się wczoraj w Warszawie. Mieniące się flippery czy oldschoolowe automaty arcade zapraszają do zabawy i przenoszą graczy do zadymionych barów i salonów gier lat 80 i 90. Ta nostalgiczna podróż sprzyja oczywiście doskonałej zabawie.

Flippery na wynajem na każdą imprezę

Flippery do wynajęcia na imprezę firmową

Flipper lub inaczej pinball to ikona lat 80 i 90. Flipper nazywany przez niektórych elektrycznym bilardem to spektakularnie wyglądająca maszyna, wabiąca graczy niezliczoną ilością migających świateł i charakterystycznych dźwięków. Flipper odpowiada na wszystkie ruchy gracza: przesunięcia, uderzenia, naciski czy przenoszenie środka ciężkości. Wszystko to, by skierować zwinną srebrną kulkę do odpowiedniej dziury. Po drodze czeka wiele przeszkód, liczy się błyskawiczny czas reakcji i zwinność. To wszystko w czysto mechanicznej reakcji. Flipper do wynajęcia to gwarantowane emocje, krzyki i wybuchy radości a także możliwość sprawdzenia swojego refleksu i zręczności. Flippery na wynajem są nieodzownym elementem każdej retro imprezy. Flippery do wynajęcia świetnie działają też jako retro atrakcje na piknik, festyn czy na targi.

Automaty arcade do gry na wynajem- retro atrakcje

Automaty arcade do gry – wynajem na każdy event

Automaty arcade na wynajem to kolejna z naszych retro atrakcji na event. Automaty do gry arcade pojawiły się jako następcy flipperów, niepodzielnie rządząc salonami gier i nadmorskimi kurortami. To proste maszyny a właściwie konstrukcje, bez rozbudowanej warstwy fabularnej. Automaty arcade to szybka akcja, bez zapisywania wyników czy możliwości włączenia pauzy, 3 życia i game over! Automaty arcade do gry na wynajem cieszą zarówno starszych jak i młodszych uczestników. Dla tych ostatnich automaty arcade to prawdziwa gratka, gdyż nie sposób znaleźć je gdzieś przypadkowo, to typowe atrakcje retro do wynajęcia. Dlatego są świetnym pomysłem na piknik rodzinny czy festyn. Równie dobrze sprawdzą się na służbowej imprezie, dniach otwartych czy nawet na konferencji.