Atrakcje retro- wynajem, flipper i automat arcade

Automat do gier arcade na wynajem i flipper do wynajęcia to retro atrakcje na event, które zapewniają wiele radości i zabawy uczestnikom. Ostatnio nie było inaczej, do naszych oldschoolowych maszyn ustawiały się długie kolejki! Zręcznościowe atrakcje na event sprawdzą się na każdym wydarzeniu: na piknik, na targi, na konferencję, na imprezę firmową czy na spotkanie wigilijne. Nie ma też ograniczeń jeżeli chodzi o wiek uczestników: dla dzieciaków to niesamowita okazja do poznania rozrywki z lat młodości ich rodziców, dla tych z kolei nostalgiczna podróż do lat 80 czy 90.

Flipper do wynajęcia, retro atrakcja na imprezę

Flipper do wynajęcia na imprezę to doskonała atrakcja retro

Flipper na wynajem to doskonale znana atrakcja z kategorii retro do wynajęcia. Flipper znany też jako pinball to atrakcja doskonale znana graczom z lat 90. Kiedyś flippery można było spotkać w pubach lub specjalnych salonach gier. Później wraz z rozwojem komputerów flippery odeszły na jakiś czas do lamusa, wyparte przez nowe formy rozrywki. Na szczęście teraz przeżywają prawdziwy renesans i flipper na imprezę stał się pozycją obowiązkową każdego retro eventu. Flipper do wynajęcia to zabawa wymagająca zręczności i refleksu, przechytrzenie srebrnej kulki wirującej po stole jest nie lada wyzwaniem. Maszyna reaguje na każdy ruch gracza: przesunięcia środka ciężkości, naciski, uderzenia. Okrzyki radości, złości czy przekleństwa w trakcie gry już nas nie dziwią- flipper do wynajęcia wzbudza ogromne emocje. To powoduje, że flippery na event to doskonały pomysł, który zachwyci gości i zapewni im rozrywkę na długie godziny.

Retro automaty arcade do wynajęcia na event

Automat arcade do wynajęcia i flipper na wynajem na imprezę

Automat do gier arcade na wynajem to klasyka gatunku, która właśnie triumfalnie wraca na eventowe salony. Automaty arcade najpopularniejsze były w latach 90 i pojawiły się jako następcy opisywanych wyżej flipperów. To maszyny zdecydowanie bardziej zaawansowane technologicznie, przynajmniej jeśli mowa o tamtych czasach 😉 Dziś stanowią mocny punkt programu jeśli chodzi o pomysł na retro event. Nasze maszyny mają wszystkie najważniejsze pozycje: Donkey Kong, Defender czy Mario Bros nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Gry są szybkie, trzeba wykazać się refleksem i zręcznością bo przecież życia są tylko 3! Jeżeli się nie uda? Game Over!