Atrakcje retro wynajem

Stanowiska retro do wynajęcia na imprezę – zadbaj o klimat lat 90. i zabierz gości na przygodę z przeszłości! Maszyny retro na wynajem sprawdzą się idealnie na imprezy firmowe, integracyjne, targi, konferencje, pikniki, festyny. Ostatnio mieliśmy okazję przygotować plenerowy event retro pod Warszawą, gdzie stare gry cieszyły się ogromną popularnością.

Automat arcade wynajem na imprezę

Automaty arcade Pacman wynajem

Automaty arcade Pacman wynajem

Stojące automaty do gier do wynajęcia kojarzą się z salonami gier. Ponad 600 tgier do wyboru, jedno- oraz dwuosobowych, to gwarancja, że każdy odnajdzie tutaj coś dla siebie. PacMan, Final Fight, Metal Slug, Street Fighter, DigDug i wiele więcej – za pomocą jednego przycisku możemy dowolnie zmieniać aplikacje. Automat Pacman wynajem zajmuje niewiele przestrzeni, a umożliwia zabawę kilku osób na raz. Nasze atrakcje retro na wynajem dowozimy w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Wrocław, Poznań, Łódź, Kraków, Katowice, Białystok.

Konsole retro do wynajęcia

Konsole retro z telewizorami kineskopowymi wynajem na imprezę

Konsole retro z telewizorami kineskopowymi wynajem na imprezę

Konsola z telewizorem kineskopowym na wynajem to hit na imprezy z motywem retro. Te stare odbiorniki stanowią zarówno niesamowity element dekoracyjny, jak i są w pełni funkcjonalne. Konsole retro do wynajęcia to same najpopularniejsze gry: Mario, Contra, Tank 90, Duck Hunt, FIFA 98. Posiadamy konsole Pegasus, PlayStation 1, Atari, Sega, Commodore 64. Klimatyczne stanowisko retro na wynajem umożliwia jednoczesną grę nawet dwóch osób – jest to idealne rozwiązanie na imprezy integracyjne.

Wynajem atrakcji eventowych

Atrakcje retro do wynajęcia

Atrakcje retro do wynajęcia

Organizacja imprezy z motywem retro to nie lada wyzwanie – zaufaj w tej kwestii specjalistom. W naszej ofercie znajdują się flippery (pinball), automaty arcade, konsole Pegasus, komputery ze starymi grami (Worms, TrackMania, Deluxe Ski Jump), a nawet piłkarzyki stołowe, cymbergaj, darty (rzutki) i telefony Nokia 3310 z kultową grą Snake. Mamy wszystkie najciekawsze atrakcje retro na wynajem w jednym miejscu! Dodatkowo możemy wykonać branding stanowisk eventowych, co zwiększy pozytywny wizerunek marki.