Bieżnia VR Virtuix Omni

Wirtualna rzeczywistość to innowacyjna technologia, która nie stoi w miejscu, a ciągle się rozwija. Dzisiaj to już nie tylko popularne gogle VR na wynajem, ale też przeróżnego rodzaju symulatory. Dzisiaj przybliżymy temat bieżni VR Virtuix Omni.

 

Bieżnia VR – nowoczesna atrakcja do wynajęcia

Bieżnia VR to specjalna metalowa konstrukcja, która przenosi nasze realne kroki w wirtualny świat. Jest to bezpieczny sposób, żeby „zanurzyć się bardziej” w wirtualną rzeczywistość i doświadczyć nowych wrażeń.  Virtuix Omni na wynajem w połączeniu z goglami VR robią piorunujące wrażenie na uczestnikach – przetestowaliśmy ją na wielu eventach i reakcje są zawsze takie same: „niesamowite!”.

 

Wejdź bardziej w wirtualny świat – Virtuix Omni na wynajem

Sprzęt do VR - bieżnia Virtuix Omni na wynajem wypożyczalnie

Sprzęt do VR – bieżnia Virtuix Omni na wynajem wypożyczalnie

Każdy nasz krok wykonany na platformie jest przenoszony do aplikacji – ważne jest nawet tempo chodzenia . Możemy spokojnie spacerować zwiedzając sawannę i podziwiając słonie i żyrafy albo biegać wśród zombiaków i starać się pokonać przeciwników. Każdy znajdzie tu coś dla siebie, niezależnie od tego czy jest doświadczonym graczem czy dopiero po raz pierwszy styka się z wirtualną rzeczywistością. Jest to atrakcja zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Weź w dłonie łuk, pistolet lub magiczną różdżkę, wejdź na bieżnię i przekonaj się sam, jak niezwykły może być wirtualny świat przemierzany przy pomocy Twoich własnych stóp. Możesz zostać wojownikiem, łucznikiem, żołnierzem, podróżnikiem oraz odkrywcą – kimkolwiek chcesz! Wirtualna rzeczywistość nie ogranicza Cię, ale daje wiele nowych możliwości.

 

Wypożyczalnia VR – bieżnia Virtuix Omni

Bieżnia VR chodzenie po grach Virtuix Omni Wynajem

Bieżnia VR chodzenie po grach Virtuix Omni Wynajem

Zarezerwuj bieżnię VR na swój event – jest to imponująca atrakcja przyciągająca uwagę i zainteresowanie. Nasza profesjonalna obsługa zadba o bezpieczeństwo uczestników  oraz dobór odpowiednich gier.  Spory wybór aplikacji, wysoka jakość obrazu oraz niezapomniane wrażenia zadowolą nawet najbardziej wymagające osoby. Bieżnia VR do wynajęcia jest gwarancją udanej imprezy.