Konsole Xbox wraz z gry sportowe Kinect na konferencji dla biegaczy

W miniony piątek mieliśmy przyjemność dostarczać atrakcje na konferencję dotyczącą biegów – “biegnij i pomagaj”. Konsole na wynajem Xbox 360 wraz z grami Kinect bardzo dobrze wpasowały się w sportowy charakter imprezy.

 

Wypożyczalnia konsol – Xbox Kinect

Wypożyczalnia konsol - Xbox Kinect na event

Wypożyczalnia konsol – Xbox Kinect na event

W branży eventowej znaleźć można wiele atrakcji. Niektóre pojawiają się z dużym hukiem, jest o nich głośno przez jakiś czas a później już nikt o nich nie mówi. Niektóre natomiast – tak jak Xbox 360 Kinect do wynajęcia – pozostają popularne i skutecznie umilają czas pomimo iż na rynku dostępne są już nowsze technologie. Na konsole do wynajęcia Xbox 360 zostało wydanych wiele gier ruchowych gdzie postacią w grze sterujemy poprzez ruchy ciałem (protoplasta VR? :)) Gry na Kinecta, które świetnie nadają się na eventy to:

  • Tenis
  • Baseball
  • Piłka nożna
  • Siatkówka
  • Wyścigi samochodowe
  • Football Amerykański
  • Przygodowe gry Kinect
  • Ping pong
  • Boks

i wiele, wiele innych. Rozgrywka możliwa jest nawet dla 4 graczy.

 

Konsole na wynajem – PlayStation VR

Wirtualna rzeczywistość na eventach to w ostatnim czasie bardzo popularna atrakcja. Firma Sony PlayStation długo nie czekała z wydaniem swojej wersji okularów. Gogle VR PlayStation cechuje bardzo dobra jakość obrazu oraz wygoda i elegancja wykonania. Na imprezach firmowych sprawdzają się doskonale jako główna atrakcja wieczoru. Istnieje również możliwość wynajęcia wirtualnego symulatora rajdowego, który w połączeniu z goglami PSVR w mgnieniu oka przeniesie w świat wyścigów każdego uczestnika eventu.

Konsole PlayStation na wynajem również umożliwiają rozgrywkę w grach ruchowych. Dobrym tego przykładem jest gra taneczna Just Dance gdzie zadaniem jest powtarzanie układu tanecznego w rytm wybranej muzyki. Dobra zabawa i góra śmiechu gwarantowane!

Kolejną eventową propozycją dla ludzi lubiących dobrą muzykę jest gra Guitar Hero – tu stajemy jako gitarzysta na scenie i dajemy koncert. W rękach trzymamy gitarę PlayStation, która wiernie przypomina tą prawdziwą chodzę gra na niej jest o wiele prostsza.

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia

Symulator wyścigowy VR do wynajęcia