Retro atrakcje: flipper, automat arcade, konsole retro, piłkarzyki na wynajem

Ostatnio w Tychach event umilały retro atrakcje z naszej oferty. Flipper, automat arcade, retro konsola i piłkarzyki sprawiły, że goście przenieśli się do lat 90 i odbyli podróż do czasów oldschoolowej, angażującej zabawy dla każdego. Atrakcje retro plasują się bardzo wysoko w kategorii pomysł na imprezę. Retro atrakcje do wynajęcia sprawdzą się zarówno na imprezę firmową jak i na targi, na konferencję, na urodziny czy na piknik.

Konsole retro do wynajęcia- oldschoolowe atrakcje

Retro konsola i automat arcade do wynajęcia

Konsole retro na wynajem pojawiły się jako pierwsze w naszej ofercie atrakcji retro do wynajęcia na event. Były odpowiedzią na zatrzęsienie nowoczesnej rozrywki takiej jak gogle VR na wynajem. Konsole retro mają niepowtarzalny klimat, łączymy je zawsze z oryginalnymi telewizorami z epoki, co sprawia, że robią niesamowite wrażenie. Dysponujemy dużym wyborem sprzętu: Nintendo Wii, Nintendo Game Cube, Atari, Pegasus, PlayStation 1, Amiga czy Sega. Do tego legendarne już gry np. Super Mario Bros czy Tank 1990. Wynajmij konsole retro i przenieś się do lat 90!

Flipper i automat arcade do wynajęcia na imprezę

Automat arcade, konsola retro, flipper, piłkarzyki – wynajem

Kolejne atrakcje retro, które zapewniały ogromną dawkę emocji to flipper i automat arcade do wynajęcia. Obie maszyny były w szczytu popularności w latach 90. Dzięki nam wracają na salony! Flipper do wynajęcia to typowo zręcznościowa atrakcja, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Piękny, kolorowy stół pełen migających świateł i słynna srebrna kulka, nad którą gracz musi zapanować. To wszystko w towarzystwie charakterystycznych dźwięków, Flipper czy też pinball na wynajem to pomysł na event obok którego nie da się przejść obojętnie. Podobnie jest z automatem do gier arcade. Kiedyś można było spotkać go tylko w specjalnych salonach gier, teraz automat arcade może być oldschoolową atrakcją na Twój event.  Posiadamy wszystkie kultowe tytuły: PAC-MAN, Street Fighter, Metal Slug czy Tetris.

Piłkarzyki do wynajęcia- bo są atrakcje, które zawsze się sprawdzą

Wynajmij atrakcje retro na event

Piłkarzyki do wynajęcia to absolutna klasyka. Tak naprawdę nigdy nie wyszły z mody, od lat cieszą kolejne pokolenia fanów footballu. To świetny pomysł na event, gdyż angażuje jednocześnie nawet 6 graczy. Zbierz drużynę i spróbuj swoich sił na naszym stole! Piłkarzyki na wynajem to przede wszystkim refleks, precyzja, szybkość i oczywiście ogromna dawka zabawy! Nasze retro atrakcje na event do wynajęcia to zawsze strzał w 10. Są doskonałe, bez względu na charakter imprezy czy wiek uczestników.