Stworzyliśmy dwie aplikacje do wirtualnej rzeczywistości na zlecenie jednego z banków

 

Wirtualna rzeczywistość pomysłem na reklamę firmy

Wirtualna rzeczywistość pomysłem na reklamę firmy

Wirtualna rzeczywistość to nie tylko sposób na atrakcje podczas konferencji. Tym razem VR służył również w celach reklamowych i wizerunkowych. Na zlecenie jednego z banków stworzyliśmy dwie aplikacje, które okazały się strzałem w dziesiątkę.

  • Spacer po biurze – ta aplikacja do wirtualnej rzeczywistości umożliwiła uczestnikom konferencji zobaczenie codziennego otoczenia ludzi z którymi współpracują. W przypadku tego banku biuro jest bardzo reprezentatywne także użytkownicy okularów wirtualnych do wypożyczenia nie szczędzili z pochwałami. Aby uatrakcyjnić doznania w niektórych zakątkach biura umieściliśmy ciekawe niespodzianki.
  • Innowacyjny roll-up – ta aplikacja do gogli vr to przyszłość reklamy. Zamiast zwykłego, tradycyjnego roll-upa chcieliśmy zaproponować coś więcej. W odpowiedzi na oczekiwania Klienta powstała aplikacja VR, która budziła ogromne zainteresowanie, wśród uczestników Found Industry Support.

Wirtualne okulary pomysłem na reklamę firmy

Nasze okulary VR do wypożyczenia służyły jako narzędzie marketingowe, na którym wyświetlaliśmy stworzone przez nas aplikacje wirtualnej rzeczywistości. Świetnie sprawdziły się gogle VR Samsung Gear, które są bardzo proste w obsłudze. Dzięki temu błyskawicznie objaśnialiśmy uczestnikom Found Industry Support jak korzystać z aplikacji VR.

Oczywiście nie mogło zabraknąć rozrywkowych możliwości jakie daje sprzęt VR. Do tego użyliśmy gogli HTC Vive na, których wyświetlaliśmy różne gry na VR. Między innymi roller coastery, filmy 360 oraz lot w kosmos.

Pomysł na event firmowy - okulary vr 360

Pomysł na event firmowy – okulary vr 360

 


Wypożycz gogle VR – Stwórz aplikację do wirtualnej rzeczywistości

Skontaktuj się z nami aby poznać szczegóły.