Atrakcjami na imprezie urodzinowej w kawiarni były nasze gogle VR HTC VIVE i Samsung Gear

 

Za nami bardzo ciekawa realizacja imprezy. Nasz sprzęt VR do wynajęcia po raz kolejny bawił małych i dużych. W Ożarowie Mazowieckim została otwarta kawiarnia Coolcafe. Jest to miejsce gdzie można przyjść na kawę lub coś do jedzenia, usiąść, zrelaksować się i być pewnym, że nasz maluch będzie miał tam MILION pomysłów do zabawy 🙂 Na wczorajszej imprezie pomysł na imprezę urodzinową był realizowany z wykorzystaniem wirtualnej rzeczywistości.

 

Wirtualna rzeczywistość – wynajem HTC VIVE i Samsung Gear VR

Okulary wirtualne do grania przenoszą w inny świat. Od tej pory możliwe są rzeczy niemożliwe na codzień. Lot w kosmos, zwiedzanie wraku TITANICA, spotkanie oko w oko z dinozaurem czy przejażdżka roller coasterem to tylko kilka gier z naszej biblioteki.

Posiadamy wszystkie modele dobrych gogli do wirtualnej rzeczywistości. HTC Vive na wynajem, Oculus Rift na event, Samsung Gear VR na imprezę, PlayStation VR na event – wszystko to wynajmujemy wraz z dojazdem, obsługą oraz biblioteką gier i aplikacji.

KORZYSTAJĄC Z NASZYCH USŁUG OTRZYMUJESZ KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ

Pomysł na imprezę urodzinową - wirtualna rzeczywistość wynajem wypożycz

Pomysł na imprezę urodzinową – wirtualna rzeczywistość wynajem wypożycz

Popularne gry na VR – na imprezę urodzinową

W naszej bibliotece gier do gogli VR znajduje się ponad 200 tytułów. Możemy dostosować się na każdego typu wydarzenie, a indywidualne dostosowanie gier i aplikacji wykonujemy GRATIS. W przypadku imprezy urodzinowej w Coolcafe największym zainteresowaniem cieszyły się:

  • walki na miecze z owocami
  • strzelanki do robotów
  • lot w kosmos
  • gry vr zręcznościowe w klimacie wesołego miasteczka
  • super bohaterowie
  • diabelski młyn

 

 

 


WYNAJMIJ GOGLE VR i SYMULATORY NA SWOJĄ IMPREZĘ