Realizacja: stół do piłkarzyków do wynajęcia na urodziny

Kolejny tydzień, a za nami kolejna realizacja – impreza urodzinowa uświetniona naszymi atrakcjami do wynajęcia to gwarancja udanego wydarzenia oraz świetnej zabawy. Tym razem pierwsze skrzypce grały piłkarzyki na wynajem – wieloosobowe stanowisko, które umożliwia jednoczesną grę nawet ośmiu naraz.

Stół do piłkarzyków na wynajem

Piłkarzyki na wynajem Warszawa to sprzęt, którego nie trzeba opisywać – znane i lubiane na całym świecie, często są elementem rozrywkowym w biurach czy barach. Zasada działania jest prosta: za pomocą drążków, do których przyczepione są plastikowe piłkarzyki, staramy się trafić piłką do bramki przeciwnika. Stół do piłkarzyków do wynajęcia idealnie sprawdza się na imprezy integracyjne, firmowe, targi, konferencje, pikniki, urodziny i wieczory kawalerskie.

Piłkarzyki do wynajęcia na imprezę

Atrakcje zręcznościowe: stół do piłkarzyków do wynajęcia na imprezę

Atrakcje zręcznościowe: stół do piłkarzyków do wynajęcia na imprezę

Stół do piłkarzyków na wynajem  zapewnia dużą przepustowość – dzięki temu sprawdzi się podczas wydarzeń z dużą liczbą uczestników. Wieloosobowa gra to sposób na wspólną zabawę oraz jednoczesną integrację w drużynie i odrobinę rywalizacji pomiędzy zespołami. Piłkarzyki do wynajęcia umożliwiają przeprowadzenie konkursu na najlepszy team. Nasi animatorzy zajmą się przeprowadzeniem turnieju – przygotujemy tabelę konkursową oraz zadbamy o bezproblemowy przebieg zawodów. Obsługujemy wydarzenia kompleksowo od A do Z.

Atrakcje zręcznościowe na wynajem – stół do piłkarzyków

Stół do piłkarzyków na wynajem na wesele, imprezę urodzinową, imprezę integracyjną

Stół do piłkarzyków na wynajem na wesele, imprezę urodzinową, imprezę integracyjną

Nieważne, czy jesteś fanem piłki nożnej czy zupełnie nie znasz tego sportu – piłkarzyki do wynajęcia to atrakcja dla każdego, niezależnie od upodobań sportowych i wieku. Stół do piłkarzyków na wynajem możemy dostarczyć w każde miejsce w Polsce: Warszawa, Gdańsk, Bydgoszcz, Kraków, Wrocław, Poznań, Białystok. W naszej ofercie znajdują się także inne atrakcje zręcznościowe do wynajęcia: cymbergaj, darty (elektroniczne rzutki), bramka do ćwiczeń celności. Napisz lub zadzwoń, a przygotujemy dla Ciebie indywidualną propozycję stanowisk – będzie to event szyty na miarę.