Gogle VR – najlepsze atrakcje na event!

W minionym czasie mieliśmy przyjemność obsługiwać imprezy z wirtualną rzeczywistością w wielu polskich miastach. W październiku zaczęliśmy objazdową trasę po Polsce. Na przełomie kilku najbliższych miesięcy będzie nas można spotkać aż w 16 polskich miastach.

 

Wirtualna rzeczywistość na wynajem – najlepsze atrakcje na event!

Atrakcje na event - okulary vr wynajem

Atrakcje na event – okulary vr wynajem

Krzeszowicki Plac Targowy, Mysłowice, Trzebina, Kraków, Zawiercie zamieniły się w miasteczka wirtualnej rzeczywistości, a towarzysząca nam tego dnia polska złota jesień jeszcze bardziej zachęcała do spacerów, zwłaszcza tych wirtualnych! Dla odwiedzających przygotowaliśmy szereg wirtualnych atrakcji, wykorzystując nasz najlepszy sprzęt VR. Największym powodzeniem cieszyły się gogle HTC Vive do wynajęscia, które dzięki dwóm wygodnym kontrolerom, idealnie odwzorowują nasze ruchy w trakcie wirtualnych projekcji, pozwalając nam się w pełni wczuć w nową rolę. Pełne emocji twarze, także tych jeszcze oczekujących w długich kolejkach na nałożenie gogli VR, na pewno nie mogą się mylić! Gry i aplikacje VR na HTC Vive są coraz bardziej dokładne, a ich biblioteka coraz większa, co na pewno przypadnie do gustu użytkownikom, ale i tym dopiero rozpoczynającym przygodę z wirtualną rzeczywistością.

 Okulary VR do wynajęcia – atrakcje na imprezę firmową!

Pomysł na event - okulaty Vr wynajem

Pomysł na event – okulaty Vr wynajem

W warszawskim Domu Towarowym Braci Jabłkowskich również nie zabrakło ogromnych emocji oraz kolejki chętnych do skorzystania z gogli HTC Vive. Lot balonem lub rakietą nad tętniącym życiem miastem? A może skok na bungee lub przejażdżka roller-coasterem pośród drapaczów chmur? W goglach HTC Vive na wynajem to nic trudnegoJ! Wystarczy założyć gogle, przezwyciężyć swój strach i nie zamykać oczu = emocje gwarantowane!

 

 

 

 

Zobacz nieograniczone możliwości, które otwiera przed tobą wirtualna rzeczywistość – HTC Vive wynajem!

 

 

Wynajmij gogle VR na swoją imprezę firmową lub event i zobacz to, co chcesz.

VRTeam.pl – najlepsze atrakcje na event, najlepsze atrakcje na imprezę firmową!

Wirtualna rzeczywistość do wynajęcia już dziś.

Zadzwoń i zarezerwuj:

tel: 504 235 129

mail: info@vrteam.pl